Мільйонний турист відвідав копальню солі “Велічка” поблизу Кракова

15 Серпня 2017

Копальня солі Велічка – одна з найпопулярніших туристичних локацій не лише Кракова, а й цілої Польщі. А все тому, що Велічка – не просто шахта, це цілий підземний світ, який існує вже 700 років і здатен вразити навіть бувалого мандрівника.  На дев'яти рівнях, що досягають 327 метрів в глибину, розташувались близько 300 кілометрів соляних коридорів. Сьогодні число бажаючих пройтись цими загадковими лабіринтами вимірюється мільйонами. І це не перебільшення. 7 серпня Велічка прийняла мільйонного у 2017 році відвідувача – ним став поляк Лукаш Секула, який у подарунок отримав соляну косметику та запрошення на святкування Нового Року у копальні.

Торік мільйон відвідувачів Велічка зафіксувала на кілька тижнів пізніше, аніж цього року, а загалом у 2016 соляну шахту Велічка відвідала вражаюча кількість людей - 1,5 мільйона осіб. 2017 може стати для копальні ще успішнішим - у нього є всі шанси побити цей рекорд, адже  за 7 місяців 2017 року копальню солі у Велічці вже відвідало на 10% більше туристів, аніж за той сам час у 2016 році, і це навіть беручи до уваги те, що у 2016 році в Кракові відбувались Світові Дні Молоді, що суттєво повпливало на збільшення потоку туристів до копальні.

Інтерес самих поляків до Велічки чималий – вона є предметом гордості країни і своєрідними її символом. Проте не менш цікава вона і для іноземців -  половину відвідувачів соляної шахти у Велічці становлять саме вони.

Можна ознайомитись навіть із рейтингом національностей, серед яких Велічка – найпопулярніша. Отже, найбільше люблять її  британці, за ними йдуть італійці, німці, французи та іспанці. Часто в коридорах шахти можна зустріти також американців, шведів, корейців, чехів та бельгійців.

Велічка – по-справжньому унікальне місце в Польщі, яке неодмінно варто відвідати кожному, хто прагне незабутніх вражень та особливої атмосфери.

Читайте також:

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

Найпопулярніші дитячі імена в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах