Можна очікувати дешевих квитків на автобуси до Польщі

17 Жовтня 2016
дешеві квитки, автобус Польща

У Польщі з'явиться новий дешевий автобусний перевізник

Чеська компанія Лео Експрес (Leo Express) виходить на польський ринок дешевих автобусних перевізників і вже з 19 жовтня запускає свій перший маршрут з Катовіц до Варшави. Окрім цього в планах перевізника запуск залізничного сполучення між Прагою та Варшавою.

Вже з цієї середи пасажири Лео Експресу зможуть дістатись з Катовіц до центру польської столиці за 4 год 20 хв, а у зворотньому напрямку дорога займатиме 5 год 40 хв. Мінімальна ціна квитка в одну сторону - 19 злотих в економ-класі і 37 злотих у бізнес-класі. У вартість квитка входитиме вода у пляшці, доступ до Wi-Fi і електричних розеток, а також преса, туалет, кондиціонер і допомога стюардеси, йдеться у повідомленні на веб-сайті Лео Експресу.

В обидві сторони автобус вирушатиме лише раз на день. Водночас автобусний перевізник Польський Бус (Polski Bus) курсує в цьому напрямку чотири рази на добу, а ціни на білети є дешевшими приблизно на 2-3 злотих.  Єдиний мінус - подорож Польським Бусом на маршруті Катовіце - Варшава триватиме довше, ніж Лео Експресом.

Автобуси з Кракова до Львова і з Кракова до Праги

Чеська компанія вже частково захопила польський ринок перевезень, запустивши в листопаді 2015 року рейс з пересадкою (автобус + поїзд) з Кракова до Праги. Мінімальна ціна одного квитка - 65 злотих. Нещодавно компанія також запустила маршрут Краків - Львів і поки що не планує на цьому зупинятись. На початку вересня стало відомо про те, що Лео Експрес намагається отримати від польського уряду дозвіл на залізничне сполучення Прага - Варшава Східна - Прага. У компанії планують відкриття нового маршруту вже в листопаді, хоча уряд досі не видав офіційний дозвіл.

Відомо, що поїзди відправлятимуться один раз на день в обидві сторони. Загальна протяжність маршруту складатиме 751 км (366 км польської території і 385 - чеської). Вартість такої мандрівки поки що не відома.

Нагадаємо, чеський перевізник Лео Експрес діє також в Україні, здійснюючи рейси зі Львова до Відня та Праги.

Нові автобусні рейси з Польщі в Україну від PolskiBus

17 жовтня стало відомо про те, що завдяки співпраці компаній Fortuna Reisen, Ideal Travel та перевізника Польський Бус з 21 жовтня з'являться нові автобусні сполучення між Польщею та Україною. Перший рейс об'єднає польський Щецин з  Чернівцями. Маршрут проходитиме через Львів та Івано-Франківськ. У Львові пасажири будуть змушені пересісти у інший автобус, який довезе їх до Чернівців. Другий рейс - це Познань - Херсон із зупинками у Львові, Тернополі, Вінниці та Хмельницькому. Пересадка на інший автобус відбуватиметься у Тернополі.

Посередником в справі продажу квитків є Польський Бус, на веб-сайті якого вже можна забронювати поїздку. Автобуси надає фірма Ideal Travel та український партнер Fortuna Reisen. У більшості автобусів є доступ до Wi-Fi і електричних розеток, а також можливість скористатись кондиціонером і туалетом. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах