На кордоні з Польщею з'явиться новий митний перехід

27 Вересня 2016
новий піший перехід до польщі

У 2018 році планують розпочати будівництво нового пункту пропуску Мальговиці-Нижанковичі. Необхідні дозволи та документацію обіцяють зібрати до кінця наступного року, а вже згодом перейти до будівництва. 

Про позитивний розвиток ситуації з будівництвом нового пункту пропуску в Мальговицях повідомив заступник президента Перемишля Ґжеґож  Хайдер. За його словами, в бюджеті підкарпатського воєводства на 2017 рік вже закладені кошти на проектні роботи будівництва нового митного переходу на польсько-українському кордоні. Наступного року з'явиться проект і буде виданий дозвіл на будову, що розпочнеться у 2018 році.  Ґжеґож  Хайдер також додав, що Міністерство Фінансів Польщі вже заклало в бюджет кошти на реалізацію цих етапів будівництва нового митного переходу на кордоні з Польщею.

Новий піший перехід до Польщі

Про новий митний перехід поблизу Перемишля говорять вже декілька років. Раніше повідомлялось, що роботи розпочнуться у 2017 році. Відповідно до проекту, перетинати кордон з Польщею через новий пункт пропуску зможуть не лише автомобілісти, але і пішоходи. Таким чином планують частково розвантажити популярний зараз митний перехід у Шегинях, де також є так званий піший коридор для тих, хто перетинає кордон.

Новий пункт пропуску Мальговиці-Нижанковичі буде схожим до митного переходу Грушів-Будомєж. Перетинати кордон через новий КПП зможуть транспортні засоби, вага яких не перевищує 3,5 тони. 

новий перехід до польщі

d-nm.ppstatic.pl

Новий пункт пропуску зменшить черги на кордоні на інших митних переходах

Будівництво нового пункту пропуску на кордоні з Польщею є завжди актуальним, не лише для українців, але й для поляків також. У прикордонних зонах люди практично щодня перетинають польсько-український кордон з різних причин. Останнім часом все більше українців їздять на роботу в Польщу, а у вихідні і святкові дні повертаються додому. Через це на пунктах пропуску утворюються довжелезні черги, а перетин кордону виснажує багатьох мандрівників багатогодинним очікуванням.  

кордон Україна-Польща

Новий КПП на Львівщині сприятиме зменшенню черг на таких популярних пунктах пропуску, як Краківець-Корчова, Шегині-Медика та Смільниця-Кросценко. На нашому веб-сайті ви можете дізнатись яка черга на кордоні з Польщею на даний момент. 

В результаті будівництва  митного переходу Мальговиці-Нижанковичі на кордоні з Польщею з'явиться нова сучасна інфраструктура, що суттєво полегшить перетин державного кордону. У мандрівників з'являться нові можливості перетину кордону з Польщею, а отже поглибиться польсько-українська співпраця. 

Відстань до нового пункту пропуску на кордоні з Польщею

Пункт пропуску в польському селищі Мальговиці (Malhowice) розташується на довоєнній дорозі з Перемишля, проходитиме через українські Нижанковичі і вестиме в напрямку до міста Добромиль, що в Старосамбірському районі. 

Відповідно до даних Google Maps, відстань від Львова до Нижанковичів становить приблизно 125 км, якщо їхати автомобільним шляхом Н13. Відстань від Шегинь до Нижанковичів - 68 км (автошляхом М11 і Т1415), а від Краковця до Нижанковичів - 80 км (частково автошляхом Т1415). Відстань від Перемишля до Мальговиць - 11,6 км, від Медики до Мальговиць - 21,5 км, а від Корчови - близько 50 км. 

Детальніше про вже існуючі пункти пропуску на кордоні з Польщею читайте ТУТ. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах