На обмундируванні польських поліцейських з'являться камери

04 Грудня 2016
поліція в польщі

В Польщі в межах програми з модернізації служб МВС планують вмонтувати в обмундирування поліцейських спеціальні камери, що фіксуватимуть службовців під час виконання їхніх обов'язків. Таким чином Польща перейме український досвід реформування підрозділів МВС, адже в нашій країні поліцейські також мають вмонтовані body-камери.

Як пояснив голова польського Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Маріуш Блащак, відеозаписи з таких камер стануть у нагоді в суперечливих ситуаціях, зокрема, коли поліцейських звинувачують у зловживанні службовим становищем. Голова МВС Польщі вважає, що проект не вимагає великих грошових затрат, а його реалізація принесе позитивні результати, передає rmf24.pl.

Схожу ініціативу раніше висував головний комендант поліції Польщі Ярослав Шимчик. Два роки тому польська поліція закупила майже 100 електрошокових пістолетів з камерами. Тодішній головний комендант Марек Дзялошинський обіцяв, що в 2015 році кожен патруль матиме відповідний пістолет з камерою, що вестиме відеозапис з моменту, коли службовець самостійно її ввімкне. Камери в мундирах повинні працювати за аналогічним принципом. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах