Найближчі святкові та вихідні дні в Польщі

25 Жовтня 2017
вихідні дні в Польщі

Традиційно у листопаді в Польщі є багато державних вихідних. На цей місяць припадає аж два вагомих для поляків свята – День усіх святих (Wszystkich Świętych) 1 листопада та День Незалежності Польщі (Święto Niepodległości ) 11 листопада.

Радимо звернути увагу на те, що напередодні державних вихідних та у самі святкові дні на дорогах Польщі можуть виникати затори, великі черги варто очікувати також і на кордоні. Окрім цього, більшість магазинів, торгових та розважальних центрів 1 та 11 листопада будуть зачиненими. Працюватимуть лише автозаправні станції та деякі продуктові магазини. Тому, аби уникнути незручностей, рекомендуємо по можливості утриматися від поїздок до Польщі у ці святкові дні.

святкові та вихідні дні в Польщі

День усіх святих в Польщі

День усіх святих – це велике католицьке свято, яке відзначають 1 листопада. Цьогоріч воно припадає на середу. Традиційно, поляки у цей день відвідують святкову месу в костелі, а потім відправляються на кладовища – відвідати могили своїх родичів, близьких та друзів та засвітити свічки. Часто кладовища знаходяться не завжди там, де проживають люди, які мають намір їх відвідати, а тому деяким полякам доводиться їхати у сусідні міста та воєводства. У зв’язку із цим на дорогах Польщі впродовж останніх днів жовтня, а також 1 та 2 листопада часто виникають великі затори.

День усіх святих в Польщі

День Незалежності Польщі

День Незалежності поляки святкують 11 листопада. Цього року цей день припадає на суботу. Це державний вихідний і по всій країні будуть зачиненими магазини, розважальні центри, кафе, музеї та театри. У цей день в містах Польщі відбувається багато святкових заходів та урочистостей, тому так само цілком можлива поява заторів на дорогах.

У Варшаві на Площі Конституції 11 листопада традиційно проходить Марш Незалежності, де збираються тисячі поляків.

Опівдні у столиці Польщі відбувається урочиста зміна варти на Могилі невідомого солдата.

Також кожного року до Дня Незалежності у Варшаві організовують 10-кілометровий марафон, у якому беруть участь сотні людей.

У зв’язку з цим у Польщі та у самій Варшаві можливі проблеми на дорогах.

День Незалежності Польщі

Отже, якщо ви все таки маєте необхідність їхати до Польщі 1 та 11 листопада, радимо вам заздалегідь ознайомитися із чергами на кордоні, аби по можливості їх уникнути. Пам’ятайте, що ці дні у Польщі є державними вихідними, а тому більшість магазинів та закладів будуть зачиненими, а на дорогах можливі затори.

Читайте також:

День Усіх Святих чи Halloween? Як поляки проводять 1 листопада

Найвищі будівлі Польщі. Топ-10

Цікаві факти про Польщу, які вас здивують. Інфографіка

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах