Найвищі будівлі Польщі. Топ-10

25 Жовтня 2017
Найвищі будівлі Польщі

Польща активно розвивається та росте – як у переносному, та і в прямому значенні цього слова. Все більше хмарочосів з кожним роком прикрашають панорами польських міст і демонструють успішність та велич сучасної Польщі.

В країні вже є гіганти, які займають вагомі позиції у списку найвищих будівель Європейського союзу і вражають своїми масштабами. До прикладу, Палац культури і науки в Варшаві майже удвічі вищий за піраміди Хеопса в Єгипті! А для того аби прирівняти хмарочос "Sky Tower" у Вроцлаві зі знаменитою Пізанською вежею, нам знадобиться чотири таких вежі! І це ще не всі гіганти Польщі.

У 2020 році Польща збагатиться ще одним хмарочосом. Палац культури і науки буде реконструйовано і на його місці з гордістю підніметься Varso Tower із висотою 310 метрів. Таким чином Varso Tower не лише очолить список найвищих будівель Польщі, а й розділить почесне перше місце у рейтингу найвищих будинків ЄС із лондонським хмарочосом The Shard із такою ж висотою.

Ну а поки що ми склали топ-10 найвищих будівель Польщі. Будьте обережні, їх висота приголомшує!

10 місце

Будинок Cosmopolitan

У самому центрі Варшави на 44 поверхах хмарочосу розташувались як житлові, так і офісні приміщення. Загальна висота Cosmopolitan – 160 м. 

Cosmopolitan

Будівла повніста засклена, із унікальним дизайном, який точно привертає увагу.

Cosmopolitan

9 місце

Готель InterContitnental

Хмарочос здіймається у висоту на 164 метри і є третім за висотою готелем у Європі.

InterContitnental

На 45-ти поверхах тут розміщені 326 номерів, зали для засідань, сауна, фітнес-клуб, SPA, солярій, ресторани і навіть басейни.  

 InterContitnental

8 місце

Фінансовий центр у Варшаві

У самому центрі столиці Польщі, на перехресті двох вулиць розташована одна з найпрестижніших офісних будівель у Варшаві, де свою діяльність ведуть понад 70 фірм. Warsaw Financial Center сягає у висоту 165 метрів і містить 32 поверхи із висотою 2,75 м кожен.

Фінансовий центр у Варшаві

7 місце

Готель Marriott

Цей офісно-готельний комплекс із висотою 170 м розташований у центрі Варшави. Тут свого часу зупинялися такі відомі особи як Майкл Джексон та Барак Обама. На останньому 43 поверсі хмарочосу знаходиться розкішний президентський номер-люкс із приголомшливим виглядом з панорамних вікон. Цікаво також, що Готель Marriott підземним переходом з'єднаний з головним залізничним вокзалом Варшави.

 Marriott

6 місце

6 позицію розділили аж дві будівлі з однаковою висотою – 192 метри.

Rondo 1

Офісна будівля в самому серці Варшави у висоту сягає 192 метри. На першому поверсі тут розташований супермаркет відомої мережі Carrefour. Будівництво Rondo 1 тривало всього три роки (з 2003 до 2006).

Rondo 1

Złota 44

Хмарочос Złota, названий так за вулицею, на якій він знаходиться – це відносно нова будівля сучасної Варшави. Її офіційне відкриття відбулося в березні 2017 року. Висота будівлі – 192 метри.

Złota 44

На 52 поверхах розмістились житлові приміщення.

Złota 44

5 місце

Бізнес-центр Q22

У середмісті Варшави, на вул. Яна Павла ІІ, розташований бізнес-центр Q22 із висотою 195 метрів. Літера "Q" в назві адміністративної будівлі запозичена з назви кварцу (англ. Quartz) - кристалу, який вважають символом архітектурного натхнення, а число "22" - це частина адреси хмарочоса.

Q22

4 місце

Варшавський торговий центр

Висота хмарочоса становить 208 метрів.

Варшавський торговий центр

На 45 поверхах тут розміщені офіси та магазини.

Warsaw Trade Tower

3 місце

Sky Tower

Трійку лідерів замикає єдиний польський хмарочос, розташований не у Варшаві. Це Sky Tower у Вроцлаві. Його висота – 200 метрів. Тут розміщені офісні та житлові приміщення.

Sky Tower

На 49 поверсі Sky Tower знаходиться найбільший у Польщі оглядовий майданчик, піднятися на який можна швидкісним ліфтом за 50 секунд, квиток коштує 10 злотих. На даху хмарочоса знаходиться метеорологічна будка.

Sky Tower

2 місце

Warsaw Spire

Друге місце посів найвищий в Польщі бізнес-центр Warsaw Spire із висотою 220 метрів. 

Warsaw Spire

Хмарочос відзначений багатьма нагородами в галузі архітектури.

Warsaw Spire

1 місце

Палац культури і науки

Беззаперечним лідером серед найвищих будівель Польщі є Палац культури і науки і Варшаві. Його висота – 231 метр. Це не тільки найвищий, а й найстаріший хмарочос Варшави – його офіційне відкриття відбулося 22 липня 1955 року. 

Палац культури і науки

Цікаво, що до 1990 року Палац культури і науки був ще й третьою за величиною будівлею в Європі. Раніше тут розташовувалась Польська Академія Наук, а сама будівля називалась Палац культури і науки ім. Йосипа Сталіна.

Палац культури і науки

Сьогодні на 42 поверхах тут розміщені офіси, магазини, театр, музеї та наукові установи.

Палац культури і науки

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Тож не вагаючись вирушайте у Польщу за новими враженнями і незабутніми емоціями! А для того, аби під час вашої мандрівки настрій не зіпсувався від виснажливих черг на кордоні, радимо заздалегідь оцінити ситуацію з чергами, переглянувши камери онлайн з кордону на нашому сайті.

Приємної подорожі! 

Читайте також:

Цікаві факти про Польщу, які вас здивують. Інфографіка

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах