Переглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть
тут.
«Нелегальний» молодіжний флешмоб в магазинах мережі ІКЕА набирає обертів
23 Грудня 2016
Популярний у всьому світі шведський бренд меблів ІКЕА має велику проблему з підлітками, які без відома персоналу ночують на території магазинів мережі. Шукачі нічних нелегальних пригод знайшлись в багатьох країнах, зокрема і в Польщі. Порушники вже виробили цілу стратегію: ще вдень вони приходять в магазин, ховаються в шафах і вичікують, поки працівники його закриють, а потім виходять назовні. Керівництво ІКЕА наголошує, що ці акції не є частиною рекламної стратегії бренду, а, отже, мережа їх не підтримує, передає tvn24bis.pl.
Популярності цього своєрідного флешмобу посприяли двоє бельгійців, які в серпні 2016 року опублікували на Youtube ролик про свої нічні пригоди в магазині. Відео вже набрало більше 2 мільйонів переглядів, а його популярність лише зростає. Герої ролика провели в шафі аж три години, щоб персонал не помітив їх під час закриття, а надранок вислизнули з магазину.
Не усім порушникам вдається вийти непоміченими. Лише за останній час зловили 10 осіб, які без дозволу залишились на ночівлю в магазині. Спочатку керівництво ІКЕА поблажливо ставилось до бешкетників у зв’язку з їхнім юним віком, проте їхня кількість почала лише зростати, тому відтепер персонал через подібні витівки одразу викликає поліцію.
Порушення відбуваються в різних куточках світу. Зокрема, такі прикрі випадки траплялись в США, Канаді, Великій Британії, Бельгії, Нідерландах, Японії, Австралії, а також Польщі – в Кракові. Тоді на ночівлю в меблевому магазині залишилось двоє блогерів, які також зняли відео про свої нелегальні розваги. Адміністрація польського магазину негативно відреагувала на подібну поведінку, наголосивши, що такого роду дії є не лише порушенням закону, але й загрожують безпеці підлітків-бешкетників, адже вночі в магазині часто проводять безліч технічних та ремонтних робіт.
У квітні майже 60 тисяч працівників мережі супермаркетів Бедронка в Польщі отримають грошову премію вартістю 3750 злотих. Про це повідомляє власниця мережі дисконт-супермаркетів — компанія Jeronimo Martins Polska.
Українська компанія Fozzy Group, яка є власницею мережі супермаркетів Сільпо, шукає шляхи виходу на польський ринок споживчої торгівлі. В сусідній країні фірма планує відкрити саме супермаркети Сільпо.
До кінця березня 2023 року Нова Пошта планує відкрити ще 10 відділень Nova Post у польських містах. Таким чином загальна кількість поштових відділень української компанії у Польщі зросте до 30.
З 13 березня у польських супермаркетах Biedronka почнуть діяти нові правила повернення придбаних раніше товарів. Як повідомляє видання businessinsider.com.pl, не всі зміни можуть сподобатись покупцям.
Через ріст цін, а також той факт, що реальний рівень інфляції в Польщі суттєво відрізняється від того, який прогнозував Нацбанк, середньостатистичний житель країни витратив за минулий рік на 4,6 тисяч злотих більше.
Польська мережа продуктових магазинів Żabka та банк BNP Paribas оголосили про співпрацю, масштаби якої не мають аналогів на польському ринку. Банк таким чином прагне залучити нових клієнтів, а вони, натомість, зможуть взяти участь в лотереї та виграти гро
Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки
Коментарі