«Нелегальний» молодіжний флешмоб в магазинах мережі ІКЕА набирає обертів

23 Грудня 2016
магазини меблів ікеа

Популярний у всьому світі шведський бренд меблів ІКЕА має велику проблему з підлітками, які без відома персоналу ночують на території магазинів мережі. Шукачі нічних нелегальних пригод знайшлись в багатьох країнах, зокрема і в Польщі. Порушники вже виробили цілу стратегію: ще вдень вони приходять в магазин, ховаються в шафах і вичікують, поки працівники його закриють, а потім виходять назовні. Керівництво ІКЕА наголошує, що ці акції не є частиною рекламної стратегії бренду, а, отже, мережа їх не підтримує, передає tvn24bis.pl

Популярності цього своєрідного флешмобу посприяли двоє бельгійців, які в серпні 2016 року опублікували на Youtube ролик про свої нічні пригоди в магазині. Відео вже набрало більше 2 мільйонів переглядів, а його популярність лише зростає. Герої ролика провели в шафі аж три години, щоб персонал не помітив їх під час закриття, а надранок вислизнули з магазину.  

Не усім порушникам вдається вийти непоміченими. Лише за останній час зловили 10 осіб, які без дозволу залишились на ночівлю в магазині. Спочатку керівництво ІКЕА поблажливо ставилось до бешкетників у зв’язку з їхнім юним віком, проте їхня кількість почала лише зростати, тому відтепер персонал через подібні витівки одразу викликає поліцію.

Порушення відбуваються в різних куточках світу. Зокрема, такі прикрі випадки траплялись в США, Канаді, Великій Британії, Бельгії, Нідерландах, Японії, Австралії, а також Польщі – в Кракові. Тоді на ночівлю в меблевому магазині залишилось двоє блогерів, які також зняли відео про свої нелегальні розваги. Адміністрація польського магазину негативно відреагувала на подібну поведінку, наголосивши, що такого роду дії є не лише порушенням закону, але й загрожують безпеці підлітків-бешкетників, адже вночі в магазині часто проводять безліч технічних та ремонтних робіт.     

Нагадаємо, з 2017 року значно зросте зарплата працівників ІКЕА в Польщі.

Додамо, на нашому сайті ви можете переглянути всі актуальні каталоги товарів ІКЕА

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах