Органи захисту споживачів у Польщі відзвітувались перед покупцями

02 Грудня 2016
закупи в польщі, купити дитячі іграшки в польщі

Близько 37% від 17 тисяч перевірених у 2015 році в Польщі товарів підозрюють у невідповідності до стандартів якості. У порівнянні з 2014 роком, кількість таких товарів зросла на 22%. Серед сумнівних виробів є, зокрема, іграшки для дітей.

Про це повідомляє Польське Управління із захисту конкуренції і споживачів (UOKiK), передає tvn24bis.pl. Згідно з повідомленням, дослідження проводило 9 органів нагляду за ринком, які провели близько 6 тисяч оглядів та перевірили якість 17 тисяч різноманітних товарів. У 2015 році найбільше перевірок провела Торгова інспекція - понад 2 тисячі. Інспектори перевірили близько 8,5 тисяч виробів, і якість 3 тисяч (37%) з них була сумнівною. Найбільше застережень викликали дитячі іграшки та невелике електричне обладнання (наприклад, ялинкові лампи).

Згідно з повідомленням Управління із захисту конкуренції і споживачів, перевірки гарантують охорону споживачів та всіх учасників ринку. В 2015 році до Департаменту нагляду за ринком надійшло 114 скарг щодо продуктів, які не відповідають вимогам якості. Найчастіше скарги стосувались автомобілів, електрообладнання та іграшок. Водночас, 83% підприємців, які пропонували низькоякісні товари, адаптували власну продукцію до норм безпеки після перевірки.

Відколи Польща увійшла до складу Європейського Союзу, в країні почала функціонувати система нагляду за ринком, головною метою якої є безпека споживачів. В межах системи перевірки проводить Торгова інспекція, Державна інспекція праці, Інспекція охорони середовища та інші. Ці структури проводять огляди  непродовольчих товарів, таких як іграшки для дітей, товари для дому, електрообладнання, а також вироби, які використовуються в професійній діяльності (наприклад, спеціальні машини на підприємтсвах).

польські товари, покупки в польщі

Нагадаємо, дослідження показало, що у Польщі також можна натрапити на підробки відомих брендів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах