Перекриття дороги до кордону з Польщею в напрямку МАПП Рава-Руська

11 Січня 2016

Завтра, 12 січня, гірники, як було раніше заплановано, можливо перекриють трасу міжнародного значення до митниці з Польщею (швидше всього у селі Сопошин) сполучення Львів-Рава-Руська.

Гірники шахти «Степова» ДП «Львіввугілля», ще з початку січня не припиняють стихійний страйк через непогашення заборгованості заробітної плати за 2015 рік. Сьогодні ж, 11 січня, вони провели мітинг на центральній площі м.Червонограда, а трохи пізніше заблокували роботу копальні, перекривши дорогу, що веде до неї.

Як зазначено у повідомленні, безтермінове перекриття траси міжнародного сполучення M09 планують з 10 години ранку в 40 км від Червонограда. У такий спосіб гірники хочуть привернути увагу до своїх проблем не лише в Україні, а й у Європі.

Нижче можете ознайомитись із Заявою Незалежної профспілки шахтарів України

Перекриття дороги до кордону з Польщею на МАПП Рава-Руська

«Гірники та Незалежна профспілка шахтарів України чекають від місцевої та державної влади конструктивних дій для забезпечення стабільної роботи вугледобувних підприємств в усіх областях України. Натомість з незрозумілих причин голова Львівської ОДА Олег Синютка у суботу, 9 січня, виступаючи на ТРК «Львів», безпідставно звинуватив профспілку шахтарів у деструктивних діях. Хоча він не може не знати, що борг перед працівниками ДП «Львіввугілля» лише за листопад 2015-го становить 58,2 млн грн і їм виплачено тільки 46% нарахованої зарплати», – розповів голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

У зв'язку із можливим перекриттям дороги Львів - Рава-Руська, плануйте перетин кордону з Польщею, у найближчий час, через інші митні переходи.

Фото: firstsocial.info
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах