Перевезення товарів через польський кордон

21 Січня 2016

Багато людей, які перевозять товар через польський кордон або просто подорожують до Польщі, задають собі відразу декілька важливих питань: які товари можна перевозити, а які ні? І яка кількість товару прийнятна для транспортування через митний кордон України з Польщею?

Насправді людина, що перетинає польський кордон, повинна пройти митний та паспортний контроль. 

 

Перевезення продуктів харчування через кордон Польщі

 

Продукти харчування мають кілька суттєвих обмежень. Зокрема, через польський кордон категорично не можна перевозити молочні та м'ясні продукти, сало, шоколадні вироби, консерви. Є й винятки у вигляді продуктів дитячого харчування, риби, морепродуктів, свіжих фруктів і овочів (до п'яти кілограмів).

До заборонених м'ясних та ковбасних виробів не належать ті, які не призначені для комерційних цілей, тобто людина цілком може брати з собою бутерброди з ковбасою. Не рекомендується возити продукти на запас у великих кількостях - ніколи не знаєш, як розцінять це прикордонники.

 

Алкогольні і тютюнові вироби перевезення польський кордон

 

Безліч людей цікавиться, яку ж кількість алкоголю і тютюну можна перевезти через польський кордон. До Польщі дозволяється транспортувати один літр міцного алкоголю, два літри середнього і не більше двох пачок сигарет. Дуже не рекомендується перевозити перевищену кількість алкогольних напоїв через кордон -  щодо цієї складової на митниці завжди проводиться вкрай серйозний контроль. Прикордонники намагаються перевірити число перевезеного алкоголю і тютюну в першу чергу. Тому слід контролювати кількість подібних видів виробів, якщо дійсно потрібно перевезти дані товари через кордон.

 

Переміщення валюти через митний кордон Польщі

Перевезення товарів через польський кордон Переміщення валюти через митний кордон Польщі

Через польський кордон дозволено перевозити суму, рівну десяти тисячам євро на людину, в будь-якій валюті. Рекомендується мати гроші з собою готівкою, адже іноді, під час недовгих подорожей, прикордонники запитують про заплановані витрати на перебування в Польщі.

 

Побутова техніка перевезення кордон Польща

Перевезення товарів через польський кордон Побутова техніка перевезення кордон Польща

Якщо перевозити велику кількість смартфонів, планшетів, фотоапаратів та інших гаджетів, звісно, прикордонники поцікавляться, з якою метою вони транспортуються. Щоб уникнути таких ситуацій, необхідно мати декларацію речей, щоб не виникло складних ситуацій з податками. Декларація служить доказом того, що ці речі не були придбані в Польщі, інакше доведеться ще раз платити податки.

 

Перевезення лікарських засобів  через польський кордон

Перевезення товарів через польський кордон Перевезення лікарських засобів  через польський кордон

Ліки дозволено перевозити для особистого користування. Тобто найкраще покласти їх в аптечку. Якщо ж транспортувати препарати в надмірних кількостях, стане очевидно, що їх мають намір використовувати в комерційних цілях, і товар можуть конфіскувати.

 

Правила перевезення домашніх улюбленців в Польщу

Правила перевезення домашніх улюбленців в Польщу

До Польщі можна транспортувати не більше п'яти тварин. При цьому вони зобов'язані мати мікрочіпи, а власник - свідоцтво про їх здоров'я з печаткою про вакцинацію. На кордоні господар тварини зобов'язаний заповнити ще одну декларацію про тимчасове перебування тварини в Польщі і її повернення на батьківщину.

Товари та тварини, які заборонено ввозити на територію Польщі

В Польщу категорично забороняється ввозити:

• наркотики будь-яких видів, наркотичні та психотропні речовини
• зброю, боєприпаси, вибухові, ядерні та радіоактивні речовини, хімічні та токсичні продукти
• тварини та рослини, які знаходяться під загрозою зникнення, а також отриману від них продукцію
• матеріали, що містять порнографію
• піратську продукцію та товари, що порушують права інтелектуальної власності
• старовинні пам’ятки (дозволено лише при наявності дозвільних документів та декларуванні).

comments icon

Коментарі

  • user pic
    Lesya Buzz
    25.11.2017
    Доброго дня! Так і не зрозуміла процедури... Якщо я везу телевізор,чи пральну машину,що коштує 700 євро,то скільки я заплачу мита?Дякую

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах