Погода в Польщі.

17 Серпня 2016

Рівень прогресу суспільства настільки високий, що тепер кожен бажаючий може, не виходячи з дому, дізнатись погоду у будь-якому куточку планети, не те, що за своїм вікном. Обладнання для здійснення метеорологічних досліджень стає все більш досконалим, а прогнози, які за допомогою нього здійснюються – все більш точними. Саме тому погодні сайти – одні з найчастіше відвідуваних в інтернет-просторі.

Польські погодні сайти.

Погода в Варшаве       Погода на границе   Прогноз погоды    погода в Перемышле Польские сайты с погодойПогода в Польше на неделю

Дані прогнозів погоди дають нам відповідь, як мінімум, на питання, що постають у ході вибору днів для поїздки чи шопінгу, підбору одягу, взуття, а також допомагають вирішити одвічне “брати чи не брати парасольку”. Проте, на жаль, погода примхлива, всі її плани не передбачиш, тому інформація на таких сайтах не завжди достовірна. І хоч дехто з цієї причини сумнівається у точності прогнозів погоди, а дехто взагалі їх ігнорує, є так ресурси, які майже ніколи не підводять. Це польські погодні сайти, де дізнатись можна далеко не тільки про погоду в Польщі, а й про прогнози ледь не для усіх країн світу, в тому числі, для України.

Погода в Польщі.

Погода в Польше

Не тільки самих поляків, а й жителів інших країн, особливо сусідніх з нею, цікавить, яка погода в Польщі, і на це є декілька причин. Інформацію про погоду в Польщі прагнуть дізнатись ті, хто перебуває там на навчанні, роботі  чи у відрядженні, або ж тільки планує поїздку. Часто іноземці, особливо, українці, вирушають до Польщі на шопінг. В такому випадку їх цікавить погода в  Перемишлі, погода в Любліні, погода в Жешуві та інших містах, які вони часто відвідують з метою закупів. Яка погода в Польщі хочуть знати також туристи – ті, хто їде оглядати культурну спадщину та визначні місця країни. В такому випадку вони шукають на польських сайтах погоду в Кракові, погоду у Варшаві, погоду у Вроцлаві, Лодзі та інших культурних осередках Польщі. Адже хтось не любить оглядати пам’ятки під проливним дощем, а хтось – здійснювати закупи під палючим сонцем. Ознайомившись із даними про погоду в Польщі на кілька днів наперед, можна обрати найбільш оптимальний час і найбільш комфортні погодні умови для відвідин того чи іншого міста. 

Погода на польських сайтах.

Погода в Польщі на тиждень

В число найбільш відвідуваних польських сайтів погоди входить сайт http://www.meteoprog.pl/pl/. Тут доступна інформація про погоду в Польщі на 15 днів наперед. І не лише в Польщі. У спеціальному меню можна обрати спочатку континент, потім країну, потім область, а тоді вже місто – і дивитись погоду в своєму населеному пункті можуть бажаючі з усього світу. Також на сайті є розділ Годинний прогноз (Godzinowa prognoza), відвідавши котрий можна переглянути детальний погодинний опис погоди, кількості опадів, планованої вологості повітря та швидкості вітру на той чи інший день. Дізнатись можна також тривалість дня та фазу місяця. Такий детальний опис дуже практичний, адже не рідкісними є випадки, коли впродовж дня погода змінювалась кардинально, і не завжди у кращу сторону.  На сайті також можна ознайомитись із температурою води в Чорному, Балтійському та ін. морях, Середземномор’ї та океанах. Це особливо зручно для відпочиваючих та тих, хто планує відпустку. Переглянути на сайті http://www.meteoprog.pl/pl/ можна також супутникові карти і погодну карту світу, де коло великих міст чи курортів можна побачити спеціальну позначку із зазначенням максимальної та мінімальної температури у цей день. 

Отримати достовірний прогноз погоди в кілька кліків? 

Прогноз погоды Польша

Це реально зробити разом з одним із найпопулярніших польських сайтів – onet.pl. Перейшовши за посиланням http://pogoda.onet.pl/, ви зможете дізнатись погоду у містах та селах Польщі, а також у країнах Європи та усіх континентів максимум на 14 днів. Автоматично відображається погода в Польщі – середня температура, опади і атмосферний тиск. Далі слід обирати регіон чи місто для більш детальної погодної інформації. Шукати можна по континентах, країнах, або просто ввівши в пошуковому полі назву міста чи населеного пункту, погода в якому вас цікавить. Погоду для різних воєводств Польщі можна переглядати у відеоформаті. Цікавим доповненням інтерфейсу є таблиця, де вказано топ-3 країни світу з найвищою і найнижчою температурою повітря на момент відвідин сайту. Найчастіше на сайті http://pogoda.onet.pl/ шукають інформацію про погоду в Закопаному, погоду в Гданську, Катовіцах та інших містах Польщі. Також тут можна читати погодні новини Польщі і світу чи взяти участь у обговореннях на форумі, основною темою яких є погода в Польщі.

Сайти погоди в Польщі.

Дізнатись аж за 25 днів заздалегідь про погоду в 3 мільйонах місць Польщі  та світу пропонує польський сайт погоди https://pogoda.interia.pl/. Для того, щоб дізнатись погоду в Польщі, достатньо в спеціальному меню вибрати воєводство, а потім необхідне місто. Після цього ви побачите його положення на карті Польщі, а поруч – погодинний погодний графік у даному місті. З показників – шкала температури, опадів, вологості повітря, а також  напрямку та швидкості вітру. Температура вказана фактична і та, яка насправді відчуватиметься. Схожа процедура перегляду погоди на сайті https://pogoda.interia.pl/ і для інших країн: вибираємо в меню “Європа” чи “Світ” і шукаємо потрібне місто.  Також тут є можливість переглянути зображення  частин обраного міста, які постійно оновлюються і теж дають змогу аналізувати погодні умови, актуальні на час перегляду. Окремою таблицею виведений погодний архів, а також список цікавих міст Польщі, Європи та світу, і, звісно, погода в них. Попередження про негоду, цікаві метеорологічні спостереження та інші замітки, тема яких – погода в Польщі та світі, можна знайти в інформаційній частині сайту, погортавши стрічку до кінця.  

Польська погода

Довготерміновий прогноз погоди в Польщі чи світі (на 3 дні або на 16 днів) можна переглянути також на сайті http://www.pogodynka.pl/ - офіційному погодному інтернет-ресурсі   Інституту метеорології і водного господарства Польщі (Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej). Тут достовірна погодна інформація для кожного населеного пункту, і виглядає вона наступним чином: погодні показники температури на кожні 3 години дня, що вас цікавить, (це якщо вам треба дізнатись погоду на сім днів), а з даних про погоду з 8-го по 16-ий день – лише середня температура, атмосферний тиск і швидкість вітру вдень і вночі. На сайті доступні синоптичні мапи та супутникові зображення, що оновлюються двічі на день. З їх допомогою можна слідкувати за повітряними масами та фронтами, атмосферними опадами, передбачати різноманітні метеорологічні явища. Також тут можна дізнатись більш детальні показники, наприклад, температуру вод та грунту, дані, необхідні для аграрної сфери та авіації. 
На сайті http://pl.sat24.com/pl можна цілодобово переглядати не тільки температуру чи швидкість вітру, а метеорологічні карти, отримані через супутник. За ними можна відслідковувати переміщення хмар, опади, спостерігати за океанами, погодними картинами країн та континентів. 

Польський прогноз погоди.

Польські погодні сайти вважаються такими, що надають максимально точну інформацію не тільки стосовно погоди в Польщі, а й в інших країнах світу. Дізнатися про погоду в Польщі можна і з усіх популярних українських сайтів, проте краще володіти інформацією саме польських погодних джерел. Польський прогноз погоди вважається достовірним, його передбачення влучні,  а обіцяні показники доволі часто збігаються із реальними погодними умовами.  Цим нерідко користуються жителі України. І не лише для того, щоб дізнатись, яка погода в Польщі, а й для того, щоб передбачити погодні умови в себе на батьківщині.

Погода в Україні польський сайт.

Актуальна погода в Польщі

Погоду в Україні можна дізнатись практично на усіх польських сайтах. Зазвичай на кожному з них вказано температуру повітря у різних населених пунктах України, вірогідність опадів, рівень атмосферного тиску, напрямок вітру та інші погодні показники, кількість яких залежить уже від конкретного ресурсу. Проте українці знають і інший спосіб передбачити погоду у своїй країні. Польща знаходиться неподалік від України, тому жителі прикордонних районів можуть дивитись і аналізувати погодні дані з польських прогнозів для населених пунктів по той бік кордону, і, враховуючи невелику відстань, робити висновки про погоду в Україні. Особливо популярним такий метод був кілька років тому. Погоду в Польщі дізнавалися з польського ТБ, яке було у жителів прикордонних з Польщею районів ще задовго до появи супутникового телебачення. Тепер ж усі користуються інтернетом, тому інформацію з польських сайтів про погоду в Польщі чи Україні можна отримати в будь-який момент і для будь-якого міста. 

Погода в Польщі мобільна версія.

Майже усі польські погодні сайти мають розроблені додатки до системи Android та мобільні версії свого ресурсу, що дозволяє користувачам дізнаватися про погоду в Польщі і світі з браузера будь-якого пристрою, що підключений до мережі інтернет (планшет, мобільний телефон). За допомогою мобільної версії погоди, ви можете переглядати її, будучи в дорозі, здійснюючи покупки, чи просто прогулюючись у парку. Зазвичай, мобільна версія погоди має спрощений інтерфейс та пошукову систему, відповідно до розмірів екрану телефону, проте надає всі ті ж можливості і містить усі необхідні погодні дані, що і сторінки в звичному форматі. Мобільна погода – зручний, простий у користуванні сервіс для швидкого і легкого отримання інформації про погоду в Польщі, Україні чи будь-якому іншому куточку світу. 

Польська погода для Львова.

Найбільше запитів на польських сайтах погоди серед українських міст має Львів. Це й не дивно. Львів розташований неподалік від кордону, значна частина його населення знає польську мову, що значно полегшує користування погодними сайтами Польщі, до того ж, польська погода для Львова вважається більш достовірною, аніж прогнози з українських сайтів. Проте це не єдині причини. Погода у Львові цікавить також і самих поляків. Львів – туристичне місто, яке жителів Польщі притягує, немов магніт і займає одну з топових позицій в рейтингу міст для відвідин на вікенд серед поляків. І хоча погода у Львові споконвіку мінлива, та вони все ж намагаються передбачити її за допомогою прогнозів зі своїх сайтів.

Бажаємо вам завжди бути підготованими до капризів матінки-природи і сприймати їх, зберігаючи позитив і хороший настрій. 

Пам’ятайте: немає поганої погоди, є всього лиш невідповідний одяг.  

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах