Польські банкомати та платіжні картки не працюватимуть цими вихідними

15 Вересня 2017
польські банки

Клієнти декількох великих польських банків можуть мати проблеми із розрахунком платіжними картками, послугами інтернет-банкінгу та доступом до банкоматів. Це пов'язано із технічними роботами, які заплановані на наступні вихідні.

Перелік банків, які проводитимуть сервісні роботи

1. PKO BP
Банк PKO BP попереджає всіх своїх клієнтів про можливі труднощі. Як повідомляється на сайті банку, через заплановані ІТ-роботи в неділю з 0:01 до 13:00 години неможливо буде використовувати веб-сайт і телефонні додатки iPoko та iPKO, а також здійснювати оплату в інтернет-магазинах за допомогою послуги "Płacę z iPKO". Ця послуга дозволяє оплачувати покупки в інтернет-магазинах, не заповнюючи формуляра для переказу коштів, не розкриваючи номер вашої платіжної картки чи стан рахунку.

У той же час, у банку запевняють, що всі платіжні картки PKO Bank Polski будуть обслуговуватися без перерви, як в магазинах, так і в банкоматах.

2. Pekao
У звязку з плановими сервісними роботами в Pekao Bank буде технічна перерва, що триватиме від суботи з 21:00 год і закінчиться в неділю об 7:00 год.  Не буде доступу до послуг Pekao24, сервісу Xelion та маклерських послуг.

3. BZ WBK
Технічні роботи також будуть проведені в BZ WBK. Клієнти банку не зможуть користуватися онлайновим та мобільним банкінгом у суботу з 00:00 до 12:00 години.

Окрім того, в понеділок з 2:00 до 6:00 години буде неможливо користуватися банкоматами та платіжними картками BZ WBK.

4. ING Bank Śląski
Відсутність доступу до ряду банківських послуг очікує також клієнтів ING Bank Śląski.
Через роботи по модернізації банку вночі з суботи від 0:00 і до неділі до 19:00 години недоступними будуть банкомати, банківські інтернет-системи "Мій ING", "ING Business" та "ING Cards OnLine", а також платіжні системи BLIK та NFC. Окрім того, протягом цього часу ви не зможете робити платежі Mastercard на телефоні, використовувати кредитні картки та систему оплати рахунків Express Elixir.

Представники банку попереджають, що можуть виникати проблеми з картковими платежами, активацією картки та передачею PIN-коду.
"Якщо ви маєте змогу, то внесіть усі важливі перекази заздалегідь. Якщо у вас є плани на суботу чи неділю, заздалегіть зніміть готівку із картки" – просить банк.

Технологічні і сервісні роботи плануються в ING Bank Slaski в ніч з неділі на понеділок з 03:00 до 03:20 години. Недоступними будуть мобільний додаток ING ("Moje ING mobile"), платіжна система BLIK та ING CardsOnLine.

5. Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank також знаходиться в списку банків, що виконуватимуть цими вихідними технічні роботи. Таким чином, сервіси R-Online та R-Online Business будуть недоступними з п'ятниці по суботу з 23:30 до 5:00 години.
Крім того, в цей час заблокованими залишатимуться наступні банківські системи і додатки: R-Investment, Mobilny Bank , Mobilny Portfel, Wideo Doradca, Multicash.

Будьте уважними та заздалегідь виконайте усі заплановані розрахунки, перекази та інші фінансові операції. Радимо на вихідних мати з собою готівку і не планувати покупок за допомогою платіжних карток.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах