Польські кантори штрафуватимуть за махінації з курсом

16 Січня 2017
Обмін валют в Польщі , Курс злотого в Польщі

Голова Управління у справах конкуренції та захисту прав споживачів порушив справу проти двох підприємців, що володіють провідними бюро обміну (канторами) в Польщі в рамках мережі Interchange i Money Exchange. Розлідування розпочато на підставі обвинувачень від Народного Банку Польського, повідомляє tvn24bis.pl

Кантори, про які йде мова, працюють у більшості великих міст Польщі та розташовані у локаціях, в яких спостерігається найбільша концентрація туристів – наприклад, аеропорти і т. д. Народний Банк Польський отримав рекордно велику кількість звернень від подорожуючих, в основному з-за кордону,  щодо шахрайства і завищеного курсу валют у даних канторах.

В ході розслідування стало очевидно, що обманювали туристів кантори навчились нехитрим способом – вони просто міняли місцями колонки курсу купівлі валюти та її продажу. Кожен турист звик, що на інформаційному табло курс купівлі висвітлюється з лівого боку, а продажу – з правого. Якщо колонки місцями поміняти, то більшість туристів помилково приймають курс продажу за курс купівлі і втрачають на обміні суттєві гроші.

На даний час, підприємцям-власникам канторів, в яких обманювали людей, загрожує штраф у розмірі 10% від усього обороту за попередній рік, а також заборона використання подібної практики, що порушує права інших(слабших) учасників ринкової економіки. За даними прес-служби Управління у справах конкуренції та захисту прав споживачів Польщі, самі підприємці поки жодним чином не відреагували на звинувачення.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах