Польський державний борг перевищив трильйон злотих

19 Січня 2017
польський злотий

Розмір державної заборгованості Польщі нещодавно подолав позначку у трильйон злотих. Спосіб, у який ця інформація стала відома кожному поляку, дуже оригінальний. Річ у тому, що ось вже 7 років у Варшаві на перехресті вулиць Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej встановлено спеціальне табло, на великому екрані якого цілодобово та без вихідних відображається стан державного боргу Польщі, його ріст та сума, яка припадає до повної виплати боргу на кожного поляка, пише tvn24bis.pl

Табло було встановлено польською організацією Форум Громадянського Розвитку. Форум Громадського розвитку Польщі постійно відстежує стан державних фінансів, ринку праці, економічної свободи, справедливості і законності рішень. Сьогодні організація дуже занепокоєна постійним ростом витрат Польщі та новими матеріальними зобов’язаннями.

Експерти кажуть, що якщо врахувати, що державний борг Польщі, це борг, який влада створила, діючи від імені та в інтересах жителів Польщі, то на сьогодні кожен громадянин цієї країни винен уже 26 тисяч злотих. Відсотки від заборгованості сплачуються з податків поляків.

Форум Громадянського Розвитку в Польщі наголошує також, що державний борг країни є явним, а є й прихованим (що виник в результаті встановлених законом зобов'язань нести витрати в майбутньому, наприклад, витрати на пенсійну реформу). Так от трильйон злотих – це тільки явний борг, а прихований борг Польщі становить ще три трильйони злотих. Ці цифри теж відображаються на електронному табло, і їх щодня спостерігають мешканці столиці. Та поки, судячи з бюджету Польщі на 2017 рік, польський державний борг продовжуватиме рости. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах