Польський уряд підтримує заборону недільної торгівлі

23 Березня 2017
закупи в польщі

Польський уряд офіційно висловив підтримку законопроекту про заборону торгівлі в неділю в супермаркетах і торгових центрах Польщі. Прес-секретар польського уряду Рафал Боченек повідомив про це під час прес-конференції у вівторок, передає wschodnik.pl.

"Уряд надав позитивну рекомендацію для цього закону", – сказав Боченек. Водночас він додав, що в уряду є кілька зауваження до законопроекту. Зокрема, Рада Міністрів Польщі рішуче налаштована проти введення покарання за порушення цього закону у вигляді позбавлення волі, а ще уряд виступає проти заборони недільної торгівлі в інтернет-магазинах.

Нагадаємо, що, згідно з резонансним законопроектом, який є соціальною ініціативою кількох організацій і профспілок, торгівля в торгових центрах Польщі по неділях повинна бути заборонена. Продавати у неділю можуть дозволити тільки в останні дві неділі перед Різдвом, неділю перед Великоднем, а також в останню неділю березня, червня, серпня і у першу неділю липня.

За порушення закону його ініціатори пропонують покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до двох років. Дія закону не поширюватиметься на невеликі приватні магазини, АЗС, сувенірні лавки і пекарні, які продають свої власні продукти. Дозволити торгівлю у неділю повинні також аптекам, квітковим магазинам і пунктам обслуговування пасажирів, у тому числі на вокзалах і аеропортах.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах