Поїзд Київ-Варшава став удвічі популярнішим

15 Вересня 2017
поїзд Київ-Варшава

Зараз відбувається стрімкий розвиток залізничного сполучення між Україною та Польщею. Завдяки великому попиту на поїзди між цими країнами, з'являються не тільки нові маршрути, а й удосконалюються вже існуючі.

Завдяки здешевленню квитків, попит на поїзд “Київ-Варшава” зріс майже вдвічі. Укрзалізниця повідомила, що розгляне можливість збільшення кількості вагонів у цьому поїзді.

Завдяки зниженню вартості квитків на поїзд №67/68, майже вдвічі більше пасажирів оцінили зручність подорожей до Європи залізницею. Так, якщо за 8 місяців 2017 року середня населеність цього поїзда становила 37%, то впродовж останнього тижня вона зросла майже вдвічі – до 77%. А найбільше охочих подорожувати з Києва до Варшави залізницею було 5 вересня – на цю дату продано 79 квитків (94% від запропонованої кількості місць).

Поїзд №67 Київ-Варшава вирушає з Києва о 16:52 та прибуває до Варшави о 08:29. У зворотному напрямку поїзд №68 Варшава – Київ вирушає з Варшави о 16:01 та прибуває до Києва о 08:35.

Він курсує в складі 3 вагонів категорії РІЦ, у яких пасажирам пропонується в середньому за рейс 84 місця. При подальшому зростанні попиту можливе збільшення схеми цього поїзда до 5 вагонів.

Нагадаємо, починаючи з 3 вересня 2017 року квитки на поїзд Київ – Варшава – Київ стали дешевшими більш ніж на 1000 грн. Таким чином, вартість проїзду з Києва до Варшави становить близько 1350 грн, а до цього становила понад 2440 грн. Вартість проїзду може коливатися залежно від курсу євро на дату придбання проїзного документа.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Як дешево доїхати в Польщу

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах