Революційне ноу-хау від IKEA дозволяє складати меблі за 3 хвилини

10 Березня 2017
каталог ikea, меблі ikea купити

Важко повірити, що ще кілька десятків років тому надпотужна компанія-виробник меблів та товарів для дому №1 в Європі – ІКЕА, існувала всього лиш у форматі маленького сімейного бізнесу. Зараз IKEA – це успішна транснаціональна корпорація, що обслуговує більше 300 магазинів у 30 країнах світу, а багато європейців не уявляють свого щоденного побуту без товарів цього бренду. Рейтинги, як і продажі товарів IKEA, зростають кожного дня, а її засновники вже традиційно очолюють рейтинги найбагатших людей планети за версією Forbes.  Досягти такого неймовірного успіху шведській компанію IKEA вдалось, насамперед, через постійне вдосконалення і прагнення до кращих результатів – саме це дозволяє IKEA завжди перебувати на крок попереду конкурентів.

меблі ікеа

Нещодавно спеціалісти IKEA  представили загалу ще одну інноваційну розробку (роботу над якою почали у 2014) - нову технологію складання меблів Wedge Dowel, основні ідея якої - використання клиновидного розпірного дюбеля. Завдяки цьому елементу, частини дерев’яних меблів IKEA складаються як пазл, без використання жодних шурупів, ключів та інших  інструментів. Невеликий ребристий виступ на одному елементі достатньо просто вставити в попередньо просвердлені отвори в сусідніх елементах. 

каталог ікеа

Клей для цієї технології теж не використовується, тому такі меблі можна складати і розкладати необмежену кількість разів, а це дуже зручно для сучасних людей, які часто переїжджають і змінюють місце проживання. Загалом технологія повинна значно спростити процес складання меблів та зробити його максимально зрозумілим і швидким для пересічного клієнта IKEA.  Судіть самі: якщо в середньому складання столу від IKEA займає 24 хвилини, то такий самий стіл з клиновидним дюбелем складається всього за 3 хвилини!

Перші меблі IKEA, що складаються як пазли за технологією Wedge Dowel, вже у продажу. Проте це лише початок - зараз розробники думають над тим, щоб застосовувати цю технологію якщо не до усіх, то до більшості існуючих моделей меблів, які виробляє IKEA. І це не дивно, адже такий хід однозначно збільшить попит на продукцію IKEA та зробить її ще популярнішою.

Ознайомитись із асортиментом меблів та товарів для дому IKEA можна в каталозі IKEA на нашому сайті.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах