Різдвяні канікули в Польщі. Коли не працюють магазини та торгові центри?

19 Грудня 2015

У більшості європейських країн Різдво відзначають розмірено і благочестиво в колі сім'ї та друзів. Польща не стала винятком, тут дотримуються традиційних устроїв, а зимові вечори проводяться по-сімейному спокійно і затишно. Щоб не затьмарити своє перебування за кордоном, краще заздалегідь ознайомитися з робочим розкладом магазинів і супермаркетів. Особливо це стосується тих, чия мета поїздки тісно стикається з торгівлею. Поїздка за покупками та шопінг в ці дні не дасть результатів, заплануйте рішення ділових питань на інші дати. Врахуйте це при плануванні поїздки!

 Офіційні вихідні грудня 2015-січня 2016 Польщa

Пам'ятайте про те, що Польща - католицька країна, тут дати релігійних свят, які включені до списку офіційних вихідних, не завжди збігаються з нашими. Офіційні неробочі дні визнаються всіма без винятку, радимо перед поїздкою продумати це і, якщо вас цікавить відвідування якого-небудь магазину, уточніть графік роботи на сайті. Приділіть трохи часу пошукам інформації, щоб потім не було неприємних сюрпризів. Не плануйте ділові поїздки в ці дні, всі супермаркети та магазини точно будуть закриті. Туристи в дні офіційних свят можуть лише купити сувеніри в ярмаркових наметах, закупівлі товарів проведіть в інші, несвяткові дні.

 Список неробочих днів на різдвяних канікулах в Польщі

25 грудня (Перший день Різдва) і 26 грудня (Другий день Різдва) місця торгівлі, включаючи гіпермаркети та супермаркети, а також розважальні та виставкові центри не працюють. Ці дні вважаються офіційними вихідними. 24 грудня компанії найчастіше оголошують скорочений робочий день (зазвичай магазини працюють до 14.00).

1 січня Новий Рік (Nowy Rok) - офіційний вихідний, місця торгівлі закриті. 31 грудня - скорочений робочий день (зазвичай до 18.00).
6 січня Богоявлення (Święto Trzech Króli) - неробочий день, відноситься до офіційних державних свят. Релігійне свято, яке є одним з найстаріших християнських урочистих днів. У цей день в католицьких костелах освячують крейду, воду і ладан.

Оскільки поляки - народ дуже релігійний, то всі християнські правила дотримуються неухильно практично в кожній родині. Традиційні гуляння завжди масові та галасливі, жителі Польщі ніколи не забувають зібратися разом і в колі сім'ї з розмахом відзначити свято. Масові розважальні заходи чекають туристів і місцевих жителів на Новий Рік. Взимку в кожному місті готуються різдвяні ярмарки, виставки, вулиці прикрашають великою кількістю герлянд, а у вітринах магазинів з'являються барвисті інсталяції та декорації. Краса вражає і дивує!

Зимові канікули завжди супроводжуються веселощами та радісними подіями. Заздалегідь сплануйте свій візит до Польщі, це допоможе раціонально використовувати ваш дорогоцінний час. Так, побувати на різдвяні свята в Польщі - це можливість зануритися в світ прекрасних казок і фантазій. Це цікаве, веселе проведення часу «приправлене» красою міст і оглядом унікальних пам'яток.

 

Графік роботи польських магазинів та Торгових Центрів на різдвяні свята грудень 2015 - січень 2016

 Графік роботи магазинів та Торгових Центрів на св'ята в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах