Сезон розпродажів у Польщі

23 Липня 2015

    Усі ми добре знаємо, що польські товари - це завжди висока якість, оригінальний дизайн та неперевершений стиль у всьому. Не менш важливою перевагою є широкий вибір асортименту в кожному магазині. Українці, росіяни та білоруси виїжджають на закупи до Польщі з метою зробити вдалі покупки за вигідними цінами. Польські магазини часто організовують акції на певні продукти, але найочікуванішим періодом зниження цін є, звичайно, сезон розпродажів в Польщі.

Сезон розпродажів та знижки в ПольщіСезон розпродажів у Польщі

    В Польщі сезони розпродажів організовуються два рази в рік і магазини розпродують за низькими цінами літню і зимову колекції. Проте, не існує сталої дати початку розпродажів, а також кожен магазин сам визначає її окремо від інших. Приблизний час початку зимового сезону - середина грудня і триває він до кінця січня. В цей час ви зможете купити дешево одяг, взуття, аксесуари, іграшки, косметику, побутову техніку, усе для подарунків та багато іншого. Також не раз магазини окрім зимових товарів продають те, що залишилось з осінніх колекцій.

    Знижки під кінець кожного сезону сягають до 85 % від звичайних цін на товари. Знижки стосуються не лише товарів, але й різноманітних послуг. Також взимку в цей час в більших містах проводяться різдвяні ярмарки, де ви можете скуштувати страви традиційної польської кухні чи купити сувеніри.

Сезон літніх розпродажів у Польщі

    Щодо літнього сезону розпродажів, то він триває з червня до серпня. Проте,  радимо не відкладати поїздку на кінець сезону, щоб мати більший вибір товарів та розмірів. Пам`ятайте також про можливість скористатись послугою Tax Free на ваші покупки. Так ви зможете ще більше зекономити. Для таких виїздів до Польщі ви можете оформити шопінг візу. Переваги та умови її отримання ви можете прочитати в нашій статті «Шопінг віза для українців». Свою поїздку на закупи ви можете об’єднати з відпочинком та прогулянкою мальовничими вуличками Польщі.

    Досвідчені покупці чекають розпродажів та акцій, щоб скористатися зниженою ціною і постійно стежать за пропозиціями продавців. Усю цю інформацію ви можете знайти на нашому сайті, а також корисні статті допоможуть вам зекономити на покупках і зроблять простішим виїзд до Польщі.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах