Шалений ажіотаж на отримання дозволів на проживання та роботу в Польщі

06 Лютого 2017
дозвіл на роботу і проживання в польщі, робота в польщі

Щоб подати документи для отримання дозволу на проживання та роботу в Польщі, іноземці, більшість з яких українці, змушені стояти у чергах по кілька годин. Такі реалії зараз можна спостерігати у Малопольському Воєводському Управлінні в Кракові. Відділ у справах іноземців даного Управління просто не справляється із шаленою кількістю тих, хто прагне офіційно жити і працювати в Польщі, а вона зростає кожного дня.

У 2016 році прохань від іноземців про дозвіл на роботу та проживання в Польщі тільки у Малопольському Воєводському Управлінні в Кракові було подано 22 тисячі – це на 20 тисяч більше, аніж ще всього 5 років тому. Через такий ажіотаж, подати документи без черг не можливо, повідомляє rmf24.pl.  

Виснажливе очікування на подання документів зумовлене відсутністю чіткої організації – прийом відбувається хаотично. Наразі обслуговування і прийом документів від одного клієнта займає в середньому 40 хвилин. Люди пробували наводити лад, записувати свої імена у імпровізовану  письмову чергу, проте її не всі дотримувались, тож результату це не дало.

дозвіл на роботу і проживання в польщіJacek Skóra, RMF FM 

У Малопольському Воєводському Управлінні в Кракові найближчим часом пропонують більш дієві методи. В першу чергу, тут хочуть збільшити кількість робочих годин для прийому іноземців, бажаючих подати прохання про дозвіл на роботу та проживання в Польщі. По-друге, протягом тижня обіцяють впровадити систему телефонної реєстрації на подання документів – в такому випадку, кожен іноземець матиме свій визначений час прийому і не стоятиме в чергах.  Розширять також зали, в яких прийматимуть іноземців.

Всі ці заходи суттєво пришвидшать процес подання документів для іноземців, що мають намір жити і працювати в Польщі, а також зроблять його більш комфортним та зрозумілим.

Актуальну інформацію про зміни до закону про працевлаштування іноземців в Польщі читайте ТУТ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах