Ситуація на кордоні Польщі станом на ранок 29 грудня

29 Грудня 2016
ситуація на кордоні на сьогодні

Черги на кордоні до Польщі станом на ранок четверга, 29 грудня, були на всіх митних переходах, окрім КПП "Шегині-Медика" та КПП "Смільниця-Кросцєнко". Нагадаємо, що відучора знову працює камера-онлайн, яка показує чергу перед пунктом пропуску "Шегині-Медика". Отже, якщо переглянути трансляцію з кордону онлайн, то станом на 8:45 черги до Польщі були майже на всіх пунктах пропуску. 

кордон онлайн черги на кордоні черги онлайн черга ягодин кордон онлайн

Не було черги на кордоні у Шегинях, а у Смільниці черга була не такою великою, як у інші дні. На сьогоднійшній ранок це накращі та найшвидші варіанти для перетину кордону до Польщі.

черга шегині черги на кордоні

Черги на кордоні з Польщі до України 29 грудня

Переглянувши знімки з відеотрансляції камер-онлайн, стає зрозуміло, що черги з Польщі до України вже починають потрохи збільшуватися перед новорічними вихідними днями. Зокрема, у Медиці є черга як на пасі для тих, хто планує оформити документи Такс-Фрі, так і на зеленому пасі. Також є черга у Кросцєнко, але тільки на пасі для Такс-Фрі. Перед пунктом пропуску "Корчова-Краківець" станом на ранок четверга черги поки немає.

черги на кордоні черга на кордоні черга на кордоні краківець

Час очікування на перетин польського кордону

Згідно з даними польських прикордонників, час очікування в чергах на перетин кордону до Польщі співпадає з аналізом онлайн-трансляції – найменше треба чекати у Смільниці та Шегинях. 

час очікування в чергах на кордоні

Щодо часу, який треба провести у чергах на кордоні з Польщі до України, то станом на ранок четверга, є пункти пропуску, де чекати не доведеться зовсім, а є такі, де потрібно стояти 2 години і більше.

черги на кордоні

Черги на кордоні згідно з даними ДПСУ

Західне головне регіональне управління ДПСУ наводить такі дані про черги перед пунктами пропуску з України до Польщі станом на 8 годину ранку:

“Рава-Руська” – 300 авто в черзі;
“Краковець” – 110 (додаткова - 40 л/а) авто;
“Угринів” – 140 автівок очікує на кордоні з Польщею;
“Ягодин авто” – 110 машин в черзі;
“Грушів” – 90 авто на кордоні з Польщею; 
“Устилуг” – 80 автомобілів;
“Смільниця” – 40 автомобілів очікує в черзі на кордоні;
“Шегині” – 0 авто. 

В загальному можна сказати, що для охочих сьогодні потрапити до Польщі, ситуація на кордоні є більш-менш сприятливою - можна знайти та вибрати митний перехід, де не треба стояти у багатогодинній черзі. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах