У Польщі Миколаї розвозять подарунки на мотоциклах

06 Грудня 2016
свята в польщі

Сьогодні католики всього світу вшановують День святого Миколая. У Польщі, як і в Україні, у цей день прийнято дарувати рідним і близьким людям подарунки, вітати всіх із наближенням різдвяних свят, а також проявляти турботу і милосердя до нужденних. Саме з метою благодійництва вже 14 років поспіль польські мотоциклісти організовують  наймасштабніший у Польщі мотопарад "Миколаї на мотоциклах".

Традиція проведення цього дійства зародилась у Тримісті - агломерації, до складу якої входять три великі польські міста, а саме Гданськ, Гдиня та Сопот. Вперше на автодороги Польщі в костюмах Миколая виїхало всього 9 мотоциклістів, а вже у 2011 році кількість учасників благодійного параду зросла до рекордних 3300. 

Мета акції щороку незмінна - зібрати якомога більше коштів на купівлю подарунків та організацію святкових обідів для малозабезпечених і хворих дітей. Зусиллями учасників досі вдалось організувати 65 тисяч обідів в 9 дитячих закладах Поморського воєводства. Та організатори не планують зупинятись на досягнутому, прагнучи щороку ощасливлювати все більше самотніх та хворих дітей. Минулоріч в параді взяло участь близько 3000 Миколаїв на мотоциклах. Їм вдалось зібрати на благодійні потреби 125 261, 53 злотих. 

Цими вихідними у Польщі відбувся вже 14 мотопарад приурочений до Дня святого Миколая. У Тримісті мотоциклісти проїхались через Гдиню, Сопот і Гданськ, частуючи дітей солодощами та даруючи простим перехожим радість і святковий настрій. До доброї традиції також долучились мотоциклісти з інших міст Польщі, зокрема з Кракова, Варшави та Лодзі. 

миколай в польщі, різдво в польщі

миколай в польщі, різдво в польщі

миколай в польщі, різдво в польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах