У Польщі розшириться можливість доставки товарів, замовлених через Інтернет

21 Жовтня 2016
доставка товарів з польщі, закупи в польщі

З листопада клієнти оператора зв'язку  Польська Пошта (Poczta Polska) матимуть змогу одержувати свої посилки в кіосках і магазинах мережі Рух (RUCH)у Польщі. Таким чином кількість пунктів одержання поштового відправлення Польської Пошти збільшиться на майже 7 тисяч.

Окрім кур'єрських доставок Польська Пошта надає послугу "Одержання в Пункті" (Odbiór w punkcie), аби клієнти мали змогу самостійно прийти і забрати свою посилку в більш ніж 4 тис. представництв по всій Польщі. Від минулого року відправлення можна одержати також на більш ніж тисячі заправних станцій мережі Орлен. Підписання договору з мережею кіосків Рух збільшить кількість пунктів одержання замовлень ще на 1700 крамниць, йдеться у повідомленні прес-служби Польської Пошти.

Доставка куплених в інтернет-магазині товарів через Польську Пошту

Згідно з інформацією прес-служби, 95% кіосків мережі Рух у Польщі відкриті в суботу, а 19% навіть у неділю. Посилка, яка надійде в один із кіосків, чекатиме на одержувача до 7 днів з моменту, коли клієнту вишлють СМС-повідомлення про можливість одержання замовлення.

Нова послуга полягає у тому, що клієнт зможе забрати своє інтернет-замовлення у вибраному пункті одержання посилок в будь-який зручний момент і не муситиме очікувати на приїзд кур'єра. Більшість посилок у Польщі доставляють наступного ж робочого дня після  того, як замовлення було здійснене. Максимальний час очікування на посилку - 2 робочих дні. Поки посилка в дорозі, клієнт декілька разів отримує повідомлення про місце перебування замовлення - вперше коли інтернет-магазин його висилає, потім коли посилку доставляють до пункту одержання, і втретє якщо замовлення не забрали впродовж трьох днів.  Окрім цього, клієнт матиме змогу відслідкувати своє замовлення через Інтернет.

Ініціатива Польської Пошти зі збільшення пунктів одержання посилки має на меті, зокрема, скласти конкуренцію популярній мережі Пачкоматів.

Служба доставки посилок Пачкомат (Paczkomat)

Ще один зручний спосіб одержання свого інтернет-замовлення в Польщі - через систему доставки товару Пачкомат (Paczkomat).

пачкомат, доставка товарів з польщі, закупи в польщі

Пачкомат - це стійка, що складається з поштових скриньок із вбудованим сенсорним екраном, клавіатурою та банківським терміналом. Такі поштові пункти працюють цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні, оскільки одержання посилки відбувається без участі представника служби доставки. Пачкомати розташовані практично у всіх містах Польщі, зазвичай у людних та популярних місцях. Для одержання замовлення не потрібно мати польської адреси, бажано лише номер телефону одного із польських операторів. Окрім функції доставки, Пачкомати також мають можливість відправки посилки.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах