У Польщі з’явиться надсучасний електрокар власного виробництва

17 Лютого 2017
авто з польщі

Поляки розробили новий сучасний електромобіль, і вже найближчим часом машина може з’явитись на дорогах Польщі. Мова йде про авто Syrena Nixi, концепцію якого нещодавно представила загалу компанія АК Motor. Завдяки своїй екологічності та ергономічності, електрокар повинен стати ідеальним варіантом щоденного транспорту для сучасних мегаполісів.

Дана модель належить до категорії M1 і розрахована на двох пасажирів з багажем. Як зазначає компанія, електричний привід зробить Nixi транспортним засобом, безпечним для навколишнього середовища, а це в умовах тотального забруднення повітря, дуже необхідно і значно покращить комфорт життя в містах.

 

авто з польщі

Характеристики авто справді вражають: за прогнозами, батарею автомобіля до 90 відсотків можна буде зарядити лише за 15 (!) хвилин, а такий заряд дозволить авто в умовах міського руху подолати більше 150 кілометрів! Звучить дуже інтригуюче, проте ставку в  Nixi роблять і на її економічність – поїздка на відстань ста кілометрів, за прогнозами обійдеться власнику такої машини лише у 6 злотих.  

Поляки надзвичайно пишаються своєю розробкою, як і тим, що весь електрокар Syrena Nixi буде виключно польського виробництва – воно проходитиме на території FSO у Варшаві, з якою компанія AK Motor співпрацює з самого початку своєї діяльності.

 

Точна дата появи Syrenу Nixi на дорогах Польщі ще невідома. Компанія AK Motor пояснює це тим, що розробка автомобіля вимагає часу, але кінцевий результат того вартий – він дозволить отримати автомобіль "Made in Poland". Майбутні водії Syreny вже зараз можуть повідомляти про бажання придбати цей електромобіль на адресу електронної пошти компанії.

Наразі автівці Syrena Nixi прогнозують не менший успіх, аніж його зазнав легендарний польський Fiat 126 (Maluch), популярність якого серед поляків у свій час била усі рекорди. Машину випускали в Польщі з 1973 і аж до 2000 років, Fiat Maluch встиг стати своєрідним символом цієї країни, адже саме ця марка на польських дорогах зустрічалась найчастіше. 

авто в польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах