У Раві-Руській планують розділити чергу перед кордоном для авто на іноземній та вітчизняній реєстрації

02 Лютого 2017
черги на кордоні

Експеримент із розмежування смуг автомобільного транспорту на пропускному пункті “Краковець” на польсько-українському кордоні дав позитивні результати.

Такі висновки голови Держприкордонслужби України Віктора Назаренка, який днями побував у Львові і сам спостерігав за ходом експерименту. Нагадаємо, торік 22 грудня на ПП “Краковець” запрацював пілотний проект із розмежування смуг автомобільного руху для автомобілів з українською та закордонною реєстрацією. Таким чином відділили в окремий “пас” громадян України на машинах з українською реєстрацією і громадян Євросоюзу. В результаті фактично окрему смугу отримали громадяни України, учасники Малого прикордонного руху, які мають машини на іноземній реєстрації, так звані “пересічники”. Як відомо, саме вони створюють найбільші черги на кордоні.

Зважаючи на успішність експерименту на “Краковці”, його планують поширити і на інші пункти пропуску. Адже водії, довідавшись, що на “Краковці” стало легше перетинати кордон, масово почали їхати туди. В результаті машин там побільшало… Отож наступним пунктом пропуску, де запровадять експеримент із розмежування, стане ПП “Рава-Руська”. Про це журналісту “ВЗ” розповів ініціатор експерименту, голова Львівської ОДА Олег Синютка. “Експеримент із розмежування смуг — пріоритетність для громадян України, які користуються українською реєстрацією, і громадян Євросоюзу — дав позитивні наслідки, — сказав голова. — Ми на сьогодні маємо суттєве пришвидшення проходження кордону для цієї категорії водіїв. Тому прийнято рішення про поширення експерименту на перехід “Рава-Руська”. Уже опрацьовано схему руху і є домовленість про механічні перепони (турнікети. — Авт.), які дають можливість відмежувати додаткову смугу. Сподіваюся, в лютому ми відкриємо цю нову смугу. Ми вже замовили відповідне обладнання. На закупівлю турнікетів орієнтовно потрібно 300 тисяч гривень. З цього приводу ведемо перемовини із суб’єктами підприємницької діяльності і, можливо, частково залучимо кошти бюджету”

Додамо, що додатковою смугою мають право рухатись не тільки автомобілі з українською реєстрацією, а також автомобілі на іноземній реєстрації власники яких стоять на консульському обліку та не є учасниками МПР.

Джерело: Високий замок online 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах