На Краківці остаточно розділили черги для авто з українською та іноземною реєстрацією

21 Грудня 2016

З 22 грудня на КПП "Краківець" розмежують смуги руху таким чином, що автомобілі з іноземною реєстрацією перетинатимуть державний кордон окремо від решти. Експеримент повинен посприяти зменшенню черг на кордоні з Польщею, які значно збільшились у зв'язку з різдвяними та новорічними святами в Польщі.

Про це розповів керівник Львівської ОДА Олег Синютка. За його словами, сьогодні, 21 грудня, повинні були встановити дорожні знаки, а вже з 22 грудня нововведення повинно повністю запрацювати. Губернатор також пояснив, що реверсну смугу для автомобілів з українською реєстрацією організували за один кілометр до пункту пропуску в Краківці. Смугу відгородили спеціальними парапетами, придбаними в Польщі за 400 тисяч гривень. Раніше йшлось про те, що тимчасові обмежувачі будуть призначені для туристичних автобусів, проте зараз стало відомо, що вони розмежовуватимуть саме автомобільні черги на кордоні з Польщею на під'їзді до КПП "Краківець".

черги на кордоні з польщею, кпп краківець

dpsu.gov.ua

Фото нового знака перед пунктом пропуску Краківець-Корчова. 

Нагадаємо, українські прикордонні служби вже намагались провести схожий експеримент. Так, взимку 2016 року для автомобілів з іноземною реєстрацією вже діяла окрема смуга руху, але лише на території пропускного пункту, а черга до воріт КПП була спільною. Олег Синютка запевнив, що якщо результат нововведення буде позитивним і черги на польсько-українському кордоні дійсно зменшаться, а також пришвидшиться процедура оформлення авто, то ініціативу запровадять на інших митних переходах до Польщі.  

Необхідність організації окремої смуги руху на під’їздах до пунктів пропуску пов'язана з тим, що відповідно до закону, українці, які їздять на авто з іноземною реєстрацією, змушені перетинати державний кордон щоп'ять днів. Через це перед пунктами пропуску і безпосередньо на їхній території утворюються великі черги, що значно ускладнює перетин кордону з Польщею.

Особливо завантаженим вважають саме КПП "Рава-Руська" і "Краківець", оскільки, за даними ДПСУ, щодня близько 10 тисяч осіб перетинають кордон з Польщею саме через ці пропускні пункти.

Додамо, що на нашому сайті ви можете переглянути онлайн-відео з веб-камер на кордоні з Польщею і таким чином відслідкувати черги на всіх пропускних пунктах.  Якщо у вас виникли проблеми із завантаженням онлайн-відео, перейдіть за цим посиланням

Джерело Високий Замок

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах