Укрзалізниця запустить додатковий поїзд Київ-Львів-Перемишль на травневі свята

27 Квітня 2017
поїзд київ львів перемишль ціна квитків та розклад руху

На травневі свята, зокрема 28 квітня, а також 2, 5 та 9 травня, з Києва до Перемишля відправлятиметься одразу два швидкісних поїзда Інтерсіті. Про це йдеться у офіційному повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Додатковий швидкісний поїзд Інтерсіті вирушатиме з Києва о 12:24 та прибуватиме до Перемишля о 19:03 за польським часом. У Львові поїзд зупинятиметься о 17:41/55.  

У зворотньому напрямку, з Перемишля до української столиці, Інтерсіті відправлятиметься о 20:20 за польським часом, о 23:22/36 зупинятиметься у Львові, а вже о 5:23 ранку прибуде до пункту призначення – на київський вокзал.

Укрзалізниця розробила цей розклад руху, врахувавши можливість пересадки на залізничній станції у Перемишлі на поїзд Перемишль-Краків-Варшава-Гдиня, що відправляється з прикордонного містечка о 21:48. Зворотно пасажири поїзда зі сполученням Слупськ-Познань-Вроцлав-Краків-Перемишль, що прибуває в Перемишль о 19:22, зможуть продовжити свою подорож швидкісним Інтерсіті Перемишль-Київ. 

У міжнародному сполученні вартість поїздки з Києва до Перемишля для однієї особи є наступною:

  • у вагонах І классу: 604,37 грн
  • у вагонах ІІ классу: 427,14 грн

Квитки зі Львова до Перемишля коштують:

  • у вагонах І классу: 247 грн
  • у вагонах ІІ класу :180,18 грн

Вартість проїзду в гривнях залежить від курсу євро, що діє на момент оформлення проїзного документа (зазначена вартість проїзду в гривнях розрахована по курсу 1 євро = 29,0047 грн станом на 26 квітня 2017 року).

Квитки на поїзд Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль уже можна придбати в залізничних касах. А з 3 липня 2017 року квитки на цей потяг вже можна купувати онлайн

Нагадаємо, подорож поїздом Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль є чудовою можливістю потрапити до Польщі, оминувши великі черги на кордоні. Про те, як швидко та дешево доїхати з Перемишля до інших польських міст, читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах