В Польщі стане легше відкрити і вести власний бізнес

20 Листопада 2016

Польські урядовці розробили "Конституцію для бізнесу" - пакет пропозицій, що має на меті полегшити ведення підприємства в Польщі. Проект містить ряд нововведень, після запровадження яких відкрити та вести бізнес в Польщі стане набагато комфортніше. Пропозиція таких нововведень прозвучала на КОНГРЕСІ 590 - форумі по обміну ідеями та досвідом серед польських спеціалістів з бізнесу, науки та політики, передає tvn24bis.pl.

Серед основних пропозицій авторів "Конституції для бізнесу" - скасування обов'язку користування печаткою, а також оформлення статистичного номера REGON. Для реєстрації бізнесу достатньо буде мати лише податковий номер NIP.

Окрім цього, для полегшення життя бізнесменів віце-прем'єр Польщі Матеуш Моравецький пропонує організувати спеціальну інституцію, яка займатиметься інтересами підприємців. Також, урядовці натякають, що бізнесмени матимуть право на вільну інтерпретацію законів. Йдеться про ситуацію, коли у законодавстві чітко не вказано, що для ведення певної діяльності потрібно оформити конкретну документацію. В такому випадку підприємець не буде зобов'язаний її представити.

Відповідно до проекту "Конституція для бізнесу", якщо підприємець висилає заявку в уряд для отримання певних дозвільних документів, і впродовж визначеного законодавством терміну не отримує відповідь, це означатиме, що уряд мовчки зі всім погоджується.

Також польські політики пропонують встановлювати розмір покарань і штрафів з урахуванням того, наскільки підприємство завинило перед законодавством. Окрім цього, урядовці вирішили, що станеться з фірмою після того, як помре її керівник. Якщо проект затвердять, підприємство не припинятиме роботу і не буде поділене між спадкоємцями, а продовжуватиме функціонувати як раніше доки керівництво не перейде до нової особи.

Більше інформацію про те, як відкрити власну фірму в Польщі, знайдете ТУТ  

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах