В Польщі створили найбільший сніговий лабіринт в світі

02 Лютого 2017
гірськолижні курорти польщі, відпочинок в польщі

Активний зимовий відпочинок в Польщі з кожним роком завойовує все більше прихильників серед туристів з сусідніх країн, в тому числі серед українців. Третій місяць зими тільки розпочався, тож сезон зимових розваг в Польщі в самому розпалі - гірськолижні курорти та відпочинкові бази, змагаючись за клієнта, пропонують все цікавіші та привабливіші пропозиції відпочинку в горах, а також вигадують нові та оригінальні способи розважити туриста.

Найбільшим в світі сніговим лабіринтом віднедавна може  похвалитися найвідоміший центр гірськолижних розваг Польщі – Закопане. Площа лабіринту вражає – 2600 м2. Над втіленням проекту місяць працювали 15 майстрів, а для створення снігового шедевру необхідно було використати 3 мільйони літрів води.

відпочинок в польщі взимку, закопане польща

Проходження снігового лабіринту в Закопаному може зайняти навіть годину – це й не дивно, довжина його заплутаних тунелів та коридорів перевищує 1 кілометр. Поруч з лабіринтом розташувався розкішний сніговий замок. Сніговий лабіринт в Закопаному визнаний найбільшим у світі. Цей атракціон побив рекорд канадців, які попередньо спромоглися побудувати лабіринт зі снігу площею 1700 м2.

Щоб побачити архітектурну снігову казку, потрібно поспішати. Творці проекту зазначають, що відвідати сніговий лабіринт в Закопаному можна буде максимум впродовж 40 днів. Вже зараз розвага викликає ажіотаж – кожного дня лабіринтом прогулюються тисячі туристів, які, ділячись враженнями в соцмережах, від лабіринту в захваті і радять побачити його усім. 

Відвідини снігового лабіринту в Закопаному у поєднанні з катанням на лижах чи ковзанах – прекрасний варіант відпочинку на вихідні.

Джерело: Wpolityce.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах