В суботу, 10 грудня, перекриють дорогу до КПП «Шегині»

09 Грудня 2016
черги на кордоні з польщею, шегині-медика

10 грудня українські власники автомобілів з іноземною реєстрацією планують провести чергову мирну акцію протесту на одному із пунктів пропуску через українсько-польський кордон. За допомогою соціальних мереж організатори закликають всіх небайдужих приєднатись до акції, яка відбудеться поблизу КПП «Шегині».

Активісти вимагають, щоб влада прийняла законопроект 4223 про зрівняння іноземців та резидентів України в правах на ввезення авто з Євросоюзу. Окрім цього, вони хочуть, аби урядовці встановили точну суму, яку громадяни України повинні заплатити за можливість не розмитнювати свій автомобіль і їздити на території держави впродовж року без обов’язкового виїзду закордон. Серед їхніх вимог також амністія для тих, хто протермінував виїзд за межі України.

В планах активістів – перекрити дорогу, що веде до КПП «Шегині» шляхом постійного пересування людей через пішохідний перехід. Протест в Шегинях розпочнеться об 11 ранку. Водночас організатори не уточняють на скільки часу вони планують заблокувати проїзд до кордону з Польщею.

Нагадаємо, подібна акція на польсько-українському кордоні відбувається вже не вперше. Аби уникнути довгої черги на кордоні з Польщею, радимо вам вибрати інший пункт пропуску. Детальніше про всі митні переходи на кордоні з Польщею ви можете прочитати ТУТ. Також переглядайте онлайн-камери з різних пунктів пропуску на нашій сторінці КАМЕРИ НА КОРДОНІ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах