Відділення Нової пошти запрацювали у двох містах Польщі

20 Жовтня 2022
нова пошта доставка до польщі

Українська компанія Нова пошта відкрила перші два відділення у сусідній Польщі - у Варшаві та Кракові. Польські офіси отримали традиційний біло-червоний логотип із написом Nova Post. У найближчих планах поштового оператора - ще 10 представництв у різних містах країни, пише zaxid.net.

За словами співвласника компанії Володимира Поперешнюка, через кілька тижнів у Польщі мають запрацювати ще 10 нових відділень Нової пошти. Зокрема, клієнти матимуть змогу відправляти та отримувати свої посилки у Познані, Вроцлаві, Катовіце та Гданську. Детальний перелік майбутніх польських відділень поки що не оприлюднили. Однак відомо, що з 2023 року українська поштова компанія також запрацює на ринку Чехії.

За інформацією на офіційному сайті оператора, доставка з України в Польщу коштує 250 грн за відправлення вагою до 2 кг, 325 грн за посилку до 10 кг та 400 грн за відправлення до 30 кг.

доставка новою поштою з польщі в україну

Через послугу міжнародної доставки клієнти можуть відправляти особисті речі, книги та документи. Водночас заборонено пересилати нові речі з цінниками та дороговартісну техніку.

⇒ Читайте також:

Нова пошта в 2,5 рази знизила вартість доставки посилок з України до Польщі

Подорожчає термінове оформлення закордонних паспортів українців

Вартість доставки з Польщі в Україну через Poczta Polska знизилась на 75%

Головне фото: facebook.com/Volodymyr.Popereshnyuk

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах