Нова Пошта відкриє відділення в містах Польщі

01 Серпня 2022
доставка в польщу нова пошта

Український поштовий оператор Нова Пошта планує вихід на ринок доставки в Європі. Свої перші європейські відділення компанія відкриє у Польщі, а згодой й у інших сусідніх державах Євросоюзу. Філії Нової Пошти у великих містах Польщі мають з’явитись вже до кінця 2022 року. Про це в інтерв’ю LIGA.net заявила директорка Нової Пошти з управління репутацією Олена Плахова.

"Ми компанія, яка завжди йде за клієнтом. Ми бачимо, що 5 млн людей виїхали за кордон. Тож справді, ми плануємо виходити на європейський ринок. Насамперед ми будемо виходити в ті країни, що межують з Україною: Польща, Словаччина, Румунія. Це буде перший етап, а далі ми дивитимемось, як воно там просувається, і вже плануватимемо другий етап та інші країни", — розповіла топменеджерка Нової Пошти.

Як йдеться у інтерв’ю представників компанії виданню Форбс Україна, перше польське відділення Нової Пошти відкриється вже у вересні у столиці. А до кінця року пункти доставки з’являться у всіх великих містах Польщі. 

Нова Пошта – це приватне підприємство, яке домінує на українському ринку поштових послуг. Компанія вже давно будувала плани глобального розвитку, але через війну змогла відкрити свої відділення лише в Молдові. Зараз оператор хоче сконцентруватись на країнах, де проживає найбільше українців. Свої послуги на європейському ринку фірма хоче скерувати перш за все для українських біженців.

⇒ Читайте також:

Інфляція в Польщі поглинула 2,5 тисячі злотих зі середньої зарплати за 17 років

Нацбанк Польщі прогнозує двозначне подорожчання газу, електроенергії та продуктів

Українці витратили в Польщі понад півмільярда злотих за перший квартал 2022 року

Головне фото: gsminfo.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах