Відкриття Ікея в Любліні

20 Вересня 2016

 

Відкриття ІКЕА в Любліні

ікея в Любліні

www.skyscrapercity.com

Хороша новина для українців! Новий магазин IKEA в Польщі скоро з’явиться в Любліні. Об’єкт на даний момент знаходиться в процесі будівництва і, за попередніми даними, зможе приймати перших відвідувачів вже у третьому кварталі 2017 року. Супермаркет ІКЕА стане частиною нового грандіозного торгового комплексу Любліна. Окрім IKEA там працюватимуть ще 67 магазинів та закладів, що надають різноманітні послуги, а також перший в Любліні супермаркет Intermarché. Разом усі магазини займають площу 57, 5 тис.м², а клієнти отримають 2 тисячі місць для паркування. Вже зараз триває пошук працівників для роботи в магазині IKEA в Любліні. Працевлаштувати адміністрація магазину обіцяє 250 кандидатів. 

Українці, білоруси та росіяни дуже часто обирають Люблін містом для свого шопінгу в Польщі, а відкриття там представництва такого торгівельного гіганта, як ІКЕЯ, стане додатковою мотивацією і забезпечить Любліну стабільний потік іноземців, готових витрачати свої гроші не тільки в самій IKEA, а також, при нагоді, і в інших супермаркетах та магазинах нового торгового центру та міста. 

Ми слідкуватимемо за ходом будівництва IKEA в Любліні і обов’язково першими повідомимо вам про точну дату його відкриття. Слідкуйте за нашими публікаціями! 

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах