Вікенд знижок у Польщі 23-25 вересня

16 Вересня 2016
знижки в Польщі

Унікальна можливість чекатиме на українців вже наступного вікенду. Адже саме тоді, 23-25 вересня 2016 року мандрувати Польщею можна буде, витрачаючи вдвічі менше коштів. У рамках акції “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", більш як чотири сотні готелів, відпочинкових та розважальних комплексів, музеїв, закладів харчування на території усієї Польщі знижують ціни на свої послуги аж до 50%.

Основна мета акції “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" – зробити Польщу ближчою та доступнішою для іноземних туристів, таким чином, спонукаючи їх неодноразово повертатись і відвідувати визначні місця, пізнавати культуру, традиції та звичаї цієї країни, сприяючи розвитку польського туризму не тільки в розпал сезону. Раніше так акції мали локальний характер і користувались популярністю. Цього ж року акція “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" діє на території цілої Польщі.

Акцію впроваджує Міністерство спорту та туризму Польщі за підтримки провідних культурних закладів та представництв сфери готельно-ресторанного бізнесу. Стартує акція у п’ятницю, 23 вересня о 17.00 за польським часом, а скористатись знижками від 25% до 50 % можна до кінця неділі, 25 вересня.

Карта Польщі зі знижками 23-25 вересня

карта польщі

З пропозиціями фірм, що беруть участь в акції, та розміром знижок, які вони готові запропонувати своїм клієнтам, ви можете ознайомитись, скориставшись інтерактивною картою Польщі на сайті. Достатньо ввести місцевість, яку ви плануєте відвідати, а також вибрати категорію, знижки на послуги якої вас цікавлять. Наприклад, проживання, транспорт, культура та мистецтво, спорт, відпочинок і т.д.

Знижки і різних містах Польщі

Наприклад, в Любліні ви зможете стати учасником екскурсійного туру містом від ATLAS TRAVEL, скориставшись знижкою 40%, замовити за акційною ціною номер в кращих готелях міста, таких як Hotel Forum Fitness&Wellness Lublin, Hotel Europa та ін., та відвідати музеї Любліна, зокрема відомий музей Люблінського села під відкритим небом (Muzeum Wsi Lubelskiej) знижує ціни на квитки рівно навпіл.

У Кракові буде нагода взяти автомобіль в оренду від компанії JOKA зі знижкою в 50% і самому відвідати усі цікаві куточки Польщі, або ж замовити екскурсії Краковом та послуги персонального гіда від компанії Wędrowiec за дуже привабливими цінами. Знижки клієнтам дарують також готель Amadeus та відпочинково-оздоровлювальний комплекс Swoszowice у Кракові. Окремо варто виділити можливість відвідати соляні шахти у Бохні та Величці за акційними цінами.

Якщо ви запланували відвідати Жешув, то зможете заощадити на проживанні в готелях Hotel Hilton Garden Inn, Bristol Tradition & Luxury та Hetman, відвідати замки в Ланцуті та Красічині, а також різноманітні музеї в околицях, і все це з приголомшливими знижками.

Будучи в Перемишлі, варто відвідати народний Muzeum Dzwonów i Fajek та Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, знижки на проживання пропонує також молодіжний хостел Matecznik.

У Варшаві до акції “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" долучилися такі сучасні та цікаві музеї, як Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Muzeum Azji i Pacyfiku, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego та ін.,знаменитий театр ім.. Арнольда Шифмана (Teatr Polski im. A Szyfmana),  50 % знижки на проїзд пропонує PKS POLONUS, а проживання зі знижкою можливе у відпочинкових центрах та готелях Варшави, таких як Hotel Mazowiecki чи Złote Brzozy.

Щодо міста Замосць, то тут розваг та акцій теж не бракує. Від 25% до 50% знижки пропонує Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej на екскурсії містом та його підземеллями, побачити макет Замості в міському парку та виставку історичного вбрання теж можна за вдвічі нижчою ціною. Цікаво буде також пройтись туристичною трасою і оцінити фортифікаційні споруди Bastionu VII Nadszaniec . Скуштувати страви польської та європейської кухні за зниженими цінами запрошує ресторан Bohema. 

Не проґавте нагоду скористатися щедрістю і гостинністю поляків, та на власні очі побачити природні дива цієї країни, її незрівнянну старовинну архітектуру та сучасні здобутки. 23-25 вересня 2016 року зробити це буде справді доступно. А чудовим доповненням до культурної складової вашого відпочинку можуть стати закупи в Польщі. Торгові центри, галереї та супермаркети радо вітатимуть вас та теж здивують вигідними акційними пропозиціями.

Отож, продумуйте цікаві маршрути, готуйте закордонні паспорти та фотоапарати і 23-25 вересня 2016 року неодмінно вирушайте до Польщі за враженнями та натхненням! 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах