Wizz Air шукає працівників у Польщі: скільки можуть заробити бортпровідники з різним досвідом

16 Червня 2022
робота бортпровідником у польщі 2022

Популярний в Європі лоукост-авіаперевізник Wizz Air планує розширити свій штат у Польщі та шукає щонайменше 200 нових членів екіпажу. Зарплата складатиметься зі ставки та бонусів за години в польоті. Також працівники компанії можуть розраховувати на авіаквитки за зниженими цінами, пише businessinsider.com.pl.

Про те, що авіакомпанія Wizz Air Polska оголосила рекрутацію інформує портал fly4free.pl. Як відомо, фірма шукає в Польщі близько 200 нових членів екіпажу. Представники авіаперевізника розповіли на які зарплати можуть розраховувати новоприбулі стюардеси та стюарди. 

Зарплата персоналу Wizz Air, який обслуговує авіапасажирів, складається зі ставки та додаткової оплати за кожну годину рейсу. Ставка залежить від стажу та досвіду роботи кандидата, а бонуси - від тривалості кожного окремого рейсу.

Особа, яка тільки розпочинає свій кар’єрний шлях і не має досвіду роботи бортпровідником, може розраховувати на річну ставку розміром 24 тисячі 156 злотих брутто. Бонуси за години в польоті розраховуються таким чином: 

  • короткий рейс (до 119 хв) - 70 зл;
  • середній рейс (120-164 хв) - 83,5 зл;
  • довгий рейс (165-239 хв) - 104 зл;
  • дуже довгий рейс (240 хв) - 125 зл.

робота в польщі стюардесоюilgiornale.it

Більш досвідченим колегам у Wizz Air пропонують річну ставку розміром 27 тисяч 936 зл брутто і відповідно 82; 97,9; 122 та 147 зл за години в небі. 

Найбільш досвідчені стюардеси/стюарди гарантовано отримують річну ставку на суму 38 тисяч 590 зл брутто. Крім цього, за кожен рейс їм нараховують 131; 157; 197 або 236 зл відповідно до таймінгу. 

То скільки загалом може заробити персонал Wizz Air за місяць роботи?

“За підрахунками авіакомпанії, стюард чи стюардеса, яких підвищили з початкового рівня, можуть розраховувати на близько 6 тисяч злотих брутто на місяць. До цього треба додати комісію за покупки, зроблені пасажирами на борту літака. Вона становить близько 10% від суми покупки і розділяється серед усіх членів екіпажу на конкретному рейсі”, - йдеться у повідомленні на порталі fly4free.pl.

Співробітники Wizz Air також можуть розраховувати на “безлімітні пільгові квитки для себе, друзів та членів родини”.

⇒ Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

За даними порталу wynagrodzenia.pl, заробітна плата найдосвідченішого екіпажу компанії Wizz Air не відрізняється від заробітної плати, яку отримують бортпровідники інших авіаліній. Так, середній заробіток такого працівника становить приблизно 6020 злотих брутто. Водночас портал gowork.pl зазначає, що “бортпровідник престижних авіакомпаній з досвідом може заробляти до 10 тис. злотих нетто навіть в економ-класі”.

У вересні минулого року авіалінії Emirates шукали співробітників. На веб-сайті перевізник вказав, що базова зарплата бортпровідника становить 4 260 дирхамів плюс в середньому 61,25 дирхам за кожну годину польоту в економ-класі. Так, середня місячна зарплата складає близько 9 770 дирхамів, що у перерахунку на польську валюту становить приблизно 10 500 злотих.

⇒ Читайте також:

Чверть польських компаній планують підняти працівникам зарплати ще цього року

В Польщі легально працює вже понад 200 тисяч українських біженців

Літній сезон-2022: Ryanair пропонує 14 маршрутів з аеропорту в Катовіце

Головне фото: flysmart24.no

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах