Як працюватимуть супермаркети Biedronka в Польщі перед Великоднем

04 Квітня 2023
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

Вже у неділю, 9 квітня, віряни у Польщі вшановуватимуть одне з найбільший християнських свят – Великдень. У цей, а також на наступний день, не працюватиме більшість супермаркетів, крамниць та торгових центрів по всій країні. Скорочений робочий день також буде у суботу, що передує Великодню, тобто 8 квітня.

Тому, аби покупці встигли запастись всіма необхідними до святкового столу продуктами, мережа супермаркетів Бедронка вирішила продовжити графік роботи своїх супермаркетів на увесь цей передсвятковий тиждень.

Як повідомляє видання wiadomoscihandlowe.pl, з 3 по 7 квітня майже 3 тисячі супермаркетів мережі працюватимуть з 06:00 і щонайменше до 23:00. 

Враховуючи, що мережа Biedronka наприкінці минулого року налічувала 3395 супермаркетів у Польщі, а цього року відкрила ще дев’ять точок, можна стверджувати, що подовження годин роботи дискаунтерів перед Великоднем є явищем масовим.

⇒ Більше половини поляків хотіли би бачити українські товари на полицях супермаркетів

Трішки відпочити працівники супермаркетів Бедронка зможуть аж у суботу перед Великоднем. Оскільки польське законодавство забороняє у цей день вести торгівлю після 14:00, а на закриття магазину знадобиться певний час, то 8 квітня дискаунтер прийматиме покупців лише до 13:00.

Цікаво, що Бедронка стала цьогоріч першим великим гравцем на ринку роздрібної торгівлі у Польщі, який офіційно оголосив про подовження робочого графіка під час Страсного тижня. Крім цього, представники мережі наголошують, що «першими на ринку знизили ціни на продукти, які поляки найчастіше вживаються в цей святковий період». Тут йдеться, перш за все, про борошно та олію.

Так, вже з 3 квітня клієнти Бедронки можуть придбати борошно за ціною 2,29 зл, 2,69 зл чи 3,29 зл за кілограм (залежно від того, чи воно є пшеничним, цільнозерновим чи кондитерським). Своєю чергою, з 4 квітня дискаунтер запропонує покупцям олію за ціною, що не перевищує 10 зл за літр (Kujawski має коштувати 9,99 зл, а Wyborny – 9,29 зл). 

⇒ Читайте також:

Скільки доведеться витратити на святкування Великодня в Польщі у 2023 році

Biedronka у квітні виплатить премію майже 60 тисячам працівників

Цьогоріч великодній шопінг в Польщі буде дорожчим на 25%: мережі вже пропонують знижки

Головне фото: PAP, Wojciech Pacewicz

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах