Більше половини поляків хотіли би бачити українські товари на полицях супермаркетів

31 Березня 2023
українські марки в польських супермаркетах 2023

Кожен п’ятий покупець в Польщі знає українські бренди та марки, але тільки 15% зауважує їх на полицях у місцевих супермаркетах. Водночас більшість поляків зацікавлені у товарах та продуктах з України, тож хотіли би бачити їх у супермаркетах чи крамницях, пише видання businessinsider.com.pl

Навіть 60% споживачів у Польщі готові купувати товари українських виробників. Про це йдеться у звіті «Українські марки в Польщі — ставлення поляків», який за результатами опитування підготувала компанія Inquiry.

Найбільша кількість опитаних — аж 46% — воліє купувати українські продукти та напої. Український алкоголь вибирає 35% респондентів, така ж кількість опитаних вказала і наш садовий інвентар. Дещо менша кількість поляків була б зацікавлена українською косметикою, парфумами, білизною чи товарами для творчості. 

Понад 50% поляків сподіваються, що завдяки виведенню українських брендів на польський ринок, пропозиція магазинів у Польщі стане більш привабливою. Водночас, як свідчать результати дослідження Inquiry, кожен третій поляк вважає, що присутність українських брендів може становити загрозу для товарів, виготовлених у Польщі. 

Нагадаємо, нещодавно польські ЗМІ писали про те, що українська мережа Сільпо планує вихід на ринок роздрібної торгівлі в Польщі.

⇒ Читайте також:

Скільки доведеться витратити на святкування Великодня в Польщі у 2023 році

Biedronka у квітні виплатить премію майже 60 тисячам працівників

До кінця місяця в Польщі запрацює ще 10 відділень Nova Post

Головне фото: ukr.media

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах