Ярмарок вакансій в Перемишлі-найкращі пропозиції роботи в Польщі

11 Жовтня 2016

Нагоду безкоштовно знайти легальну роботу в Польщі матимуть усі бажаючі вже 17 жовтня 2016 року. Це відбудеться в рамках заходу під назвою Ярмарок вакансій (Targi Pracy), що проходить кожного року в польському прикордонному містечку Перемишль.

робота в польщі

джерело zycie.pl

На понеділковий Ярмарок вакансій запрошують як поляків, так і українців. Тут кожен зможе ознайомитись із актуальними потребами польського ринку праці, проаналізувати пропоновані варіанти роботи в Польщі та знайти щось для себе. Відвідувачі обиратимуть актуальні пропозиції роботи у найрізноманітніших сферах та галузях, свої ряди там планують поповнити новими працівниками і силові структури Польщі. Особливо цікавим захід може видатись українським студентам польських вузів, а також тим українцям, які зараз в активному пошуку роботи в Польщі – для них це чудова нагода не бути ошуканими, адже легальність усіх вакансій, що пропонуватимуть на Ярмарку вакансій в Перемишлі, ретельно перевірена, надавати їх мають право тільки офіційно зареєстровані роботодавці та агентства з працевлаштування в Польщі.

Минулого року учасники заходу могли вибирати з-поміж більш як п’ятиста вакансій для роботи в Польщі, цьогоріч очікують ще більше пропозицій. Окрім широкого вибору роботи в Польщі, для відвідувачів проводитимуть тренінги та лекції на тему кар’єри і професійного розвитку. 

Проходитиме Ярмарок праці у Перемишлі вже наступного понеділка – 17 жовтня 2016 року за адресою ul. Kraszewskiego 7A, у приміщенні  Підкарпатського центру педагогічної освіти в Перемишлі, що, як і Центр з питань освіти і працевлаштування молоді, виступає основним ініціатором проведення цього заходу. Знайомитись із доступними вакансіями та обирати потенційного роботодавця в Польщі можна буде впродовж трьох годин – захід триватиме з 10.00 по 13.00 за польським часом. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах