Зменшення черг при перетині польського кордону в "Краковці" та "Рава-Руській"

15 Січня 2016

ЗАДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ЧЕРГ ПРИКОРДОННИКИ ЗАПРОВАДЖУЮТЬ ЕКСПЕРИМЕНТ

Державна прикордонна служба України для більш сприятливого і комфортного перетину кордону вишукує нові можливості та способи, в тому числі за допомогою проведення експериментів. Один з них, стартує в період з 16 по 21 січня 2016 року у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Рава-Руська» та «Краківець». Протягом п’яти днів смуги руху для легкових транспортних засобів української та іноземної реєстрації будуть розмежовані. Прикордонники спостерігатимуть чи зменшаться при цьому черги, час оформлення подорожуючих і чи пришвидшаться пропускні оперції тощо. У разі позитивних змін подібні новації можуть бути запровадженні на інших пунктах пропуску. 
Основна мета експерименту - це зменшення черг перед пунктами пропуску та створення комфортних умов для всіх учасників міжнародного руху.
Тому, Державна прикордонна служба України, ще раз звертається до усіх громадян дотримуватися усіх визначених правил перетину державного кордону, а для вивчення громадської думки подорожуючих осіб щодо доцільності розмежування смуг руху, під час проведення експерименту буде проведено її моніторинг, результати якого в обов’язковому порядку будуть враховані під час прийняття рішення щодо можливості запровадження цих заходів на постійній основі.

Фото: spektrnews.in.ua
Джерело: www.dpsu.gov.ua
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах