Зміни в оформленні Tax Free (Такс Фрі) в Польщі з 1 червня 2016 року.

18 Травня 2016
Tax Free Такс Фрі в Польщі

Оновлення!

З 1 серпня 2017 року мінімальна сума, на яку потрібно здійснити покупки в Польщі, щоб мати право оформити Такс-фрі і повернути VAT, знову становить 200 злотих. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

З 1 червня 2016 року набувають чинності внесені Міністерством фінансів Польщі зміни до польського законодавства, які стосуються збільшення ліміту мінімальної суми вартості покупки для можливості оформлення Такс-фрі (Tax-free). Це означає, що вже з початку червня туристи, які не є громадянами Євросоюзу, матимуть право на повернення податку на додану вартість (VAT) тільки в тому випадку, якщо здійснять закупи в Польщі мінімум на 300 злотих.

зміни в такс фрі в Польщі в 2016 році

Мінімальний чек для оформлення Такс-фрі в Польщі

Нагадаємо, що з 2004 року іноземцям, які не походять з ЄС, законодавством Польщі (ст. 130, розд. 3, пункт 2 закону від 11 березня 2004 року) надана можливість повернення  податку (VAT) в сумі від 7 до 23% від вартості товарів, придбаних в цій країні. Мінімальна сума, на яку треба було здійснити покупки в Польщі для оформлення фактури Такс-фрі (Tax-free) і повернення частини витрачених коштів, складала 200 злотих. З 1 червня 2016 року ліміт буде підвищено, мінімальна сума чеку для оформлення Такс-фрі в Польщі становитиме 300 злотих.

 Такс-фрі в Польщі з 1 червня 2016 року

такс фрі 2016, tax free

Міністр фінансів Польщі пояснює прийняття такого рішення загальним ростом цін. За його словами, ціни з 2004 року виросли приблизно на 30%, що зумовлює і виправдовує підняття мінімальна суми вартості покупки для оформлення Такс-фрі (Tax-free)  і повернення VAT з 1 червня 2016 року на 100 злотих. “Мінімальна сума загальної вартості покупки, включаючи податок на товари і послуги, яка зафіксована в документі, отриманому від продавця, і на основі якої особа може претендувати на повернення податку на товари і послуги, сплачені нею при придбанні товарів, становить 300 злотих”, – йдеться в розпорядженні Міністра фінансів Польщі від 1 квітня 2016 року. З повним текстом розпорядження ви можете ознайомитись тут.

закон про зміни в такс фрі в Польщі в 2016

Документи Tax Free(Такс Фрі) оформлені до 1.06.2016 в Польщі

Фактури Такс-фрі (Tax-free) на товари, вартістю 200 злотих і більше, оформлені до 1 червня 2016 року, будуть дійсні і після входження в дію описаних поправок до закону, тому, якщо у вас є такі чеки, ви не втрачаєте можливість повернути собі суму податку на додану вартість (VAT) у терміни, встановлені магазином, де були здійснені покупки в Польщі.  

Як і де можна повернути гроші по документах Такс Фрі читайте тут.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах