10 років позбавлення волі за спробу дати хабар польському митнику

28 Лютого 2017

“Навіть не намагайтеся”, – попереджають польські митники правопорушників, що намагаються підкупити їх хабарем. Митна служба Польщі передала в руки правоохоронних органів осіб, які намагалися вручити їм гроші на пунктах пропуску Медика-Шегині та Корчова-Краковець.  

В минулу п’ятницю, 24 лютого, близько 21 години, проходячи в Медиці оформлення Такс-фрі, громадянка України, бажаючи, щоб представниця польської митної служби закрила очі на певні порушення при оформленні документів, передала їй купюру номіналом 50 злотих. Та, в свою чергу, документи не зареєструвала, а правопорушницю затримали.

Наступна спроба підкупу посадової особи митного органу Польщі відбулася вже в суботу, 25 лютого, на прикордонному переході Корчова-Краківець на смузі реєстрації автомобілів, що в'їжджають до Польщі. Водій автомобіля (теж громадянин України) намагався вручити польському митнику 30 злотих. Перед тим чоловік зізнався, що в його автомобілі знаходиться невелика кількість сигарет - 50 пачок. Спроба дати хабар виявилась невдалою, тож автомобіль був направлений для детального огляду, під час якого митники виявили 135 пачок цигарок без польських акцизних марок.

В обох випадках про спроби підкупу співробітники Митної служби Польщі негайно повідомили начальству. Порушники були затримані і тепер ними займається поліція – за даним фактом відкриють кримінальне провадження. Як повідомляє Sluzba Celna - за спробу корупції їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах