Акція у польському Carrefour: придбай неспоживчі товари та поверни 100% їхньої вартості

18 Квітня 2023
акції та знижки в польських супермаркетах 2023

Мережа супермаркетів Carrefour запустила в Польщі рекламну кампанію під назвою «100% повернення коштів». Клієнти можуть придбати нехарчові продукти, позначені спеціальною наліпкою (100% zwrot kasy), та повернути собі їхню вартість у форматі ваучера. Цей ваучер можна витратити на наступні покупки в супермаркетах мережі. Він буде доступним через мобільний застосунок Mój Carrefour, його слід використати до 13 травня 2023 року. Ліміт повернення коштів становить аж 2000 злотих, пише видання dlahandlu.pl

Постійне зростання цін змушує споживачів у Польщі все частіше шукати вигідні пропозиції та способи, які допоможуть розумно розпорядитися грошима. Таку думку підтверджує минулорічне дослідження агенції ARC Rynek i Opinia. 39% учасників опитування зізналися, що активно шукали рекламні акції, щоб заощадити кошти. Це стосується не тільки більш дорогих, але й базових продуктів.

Відповідаючи на виклики ринку та на економічну ситуацію в Польщі загалом, мережа магазинів Carrefour вирішила змінити підхід до акцій та антиінфляційних кампаній. Зробивши закупи в цій мережі з 17 до 22 квітня 2023 року і придбавши неспоживчі товари з наліпкою «100% zwrot kasy», покупець отримає через мобільний застосунок Mój Carrefour електронний ваучер на наступні покупки. Вартість ваучера дорівнюватиме повній вартості придбаних нехарчових продуктів, але не більше 2000 злотих. Ваучер діятиме до 13 травня цього року. 

ціни на продукти в польських супермаркетах

Наприклад, якщо клієнт придбає в мережі смартфон за 1800 злотих, то отримає 3 ваучери: перший вартістю 30% від оплаченої суми (540 зл), а два інші – вартістю по 35% від оплаченої суми (по 630 зл). 

Окрім мобільних телефонів та комп’ютерної техніки, до переліку акційних товарів входить також дрібна побутова техніка, текстиль та іграшки. Мінімальна вартість покупки, за яку повертаються гроші, становить 1 злотий, а максимальна сума в електронних ваучерах – 2000 злотих. Акція триває до кінця цього тижня або до закінчення товарних запасів, а в кожному з магазинів мережі перелік товарів, які беруть участь в акції, може відрізнятися.

«100% повернення коштів» – не перша і не остання ініціатива Carrefour, яка допомагає клієнтам зберегти домашній бюджет. Як стверджують у мережі, акція дозволить придбати більше якісних товарів без шкоди для свого гаманця. Це особливо важливо в нинішній час шаленої інфляції та невизначених економічних перспектив, стверджують представники компанії.

⇒ Читайте також:

Більше половини поляків хотіли би бачити українські товари на полицях супермаркетів

Biedronka у квітні виплатить премію майже 60 тисячам працівників

Сільпо планує відкрити свої супермаркети в Польщі, — ЗМІ

Головне фото: wp.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах