AliExpress встановив перший пачкомат у Польщі

09 Березня 2021
доставка до пачкоматів в польщі

AliExpress інтенсивно розвивається в країнах Європи, не оминаючи при цьому і польського ринку онлайн-торгівлі. Перший пачкомат китайського інтернет-магазину в столиці Польщі встановила логістична фірма Cai Niao, що також належить до групи Alibaba. У порівнянні з поштовими автоматами конкурентів, зокрема польського оператора InPost, пачкомати AliExpress є значно меншими. Так, перший такий автомат, облаштований у варшавському районі Воля, розрахований лише на 30 посилок. 

⇒ У Польщі замовлення з AliExpress відтепер приходитимуть в пачкомати InPost

доставка товарів з аліекспресbusinessinsider.com.pl

Доставка товарів з AliExpress в Польщу

У Польщі AliExpress - це друга за величиною платформа для онлайн-торгівлі після Allegro. Вона належить до корпорації Alibaba Group і пропонує клієнтам з усього світу доступні товари з Азії. Зараз цей китайський інтернет-магазин активно працює над тим, аби скоротити час доставки замовлень до своїх клієнтів у Європі. Завдяки складам на території Польщі, покупці можуть одержати деякі товари з AliExpress всього за кілька днів після замовлення. А вже з квітня 2021 року на покупки вартістю понад 5 доларів доведеться чекати не більше 15-ти днів. 

Досвід покупок через платформу AliExpress покращиться також завдяки розвитку на території Польщі мережі пачкоматів, обіцяють в компанії. Як пише видання wiadomoscihandlowe.pl, китайський інтернет-магазин планує встановити в цій країні щонайменше кілька тисяч своїх поштових автоматів. 

Перша така машина цими днями з’явилась у Варшаві на вулиці  Zawiszy Czarnego, що в районі Wolia. Пачкомат є відносно невеликий - він вміщує три великі коробки, дві середньої величини і 25 малих. Працюють такі автомати за схожою схемою, як і пачкомати конкурентів. Вони також мають вбудований сенсорний екран, що працює на зразок екранів у банкоматах. Замовлений товар можна забрати, попередньо вказавши спеціальний код. 

Про пачкомати AliExpress в Польщі вперше серйозно заговорили на початку 2021 року. Тоді Гаррі Топп, виконавчий директор компанії в Центрально-Східній Європі, зазначив, що AliExpress й справді шукає можливості створення власної мережі поштових автоматів у Польщі. Таким чином фірма сподівається заощадити на доставці товарів до європейського споживача. В реалізації цього плану AliExpress допомагає Cai Niao - логістична фірма групи Alibaba, раніше відома як China Smart. 

⇒ Онлайн-замовлення з IKEA в Польщі можна отримати через пачкомати InPost

пачкомати в польщіbusinessinsider.com.pl

Як відомо, амбітні плани щодо розвитку мережі пачкоматів має одразу кілька поштових операторів в Польщі. Президент компанії InPost Рафал Бжоска запевняв, що його фірма планує щотижня встановлювати по всій Польщі до 100 нових автоматів. Тож до кінця 2021 року мережа пачкоматів Інпосту може налічувати навіть 15,5 тисяч машин в Польщі. Директор фірми Poczta Polska Томаш Зджікот також інформував, що у 2021 році оператор встановить 500 додаткових поштоматів, а у 2022 році їхня кількість зросте до 2 тисяч. 

Розвиток власної мережі пачкоматів анонсували PKN Orlen i Allegro. Перша фірма впродовж двох років хоче встановити 2 тисячі машин, а друга - 3 тисячі. Директор PKN Orlen Даніель Обайтек стверджував, що до довготермінових планів компанії входить розбудова мережі пачкоматів до близько 10 тисяч. Якщо кожна така фірма реалізує свої задуми, то вже через два роки в Польщі діятиме близько 22 поштоматів. 

⇒ Читайте також:

Amazon офіційно запрацював у Польщі. Умови та вартість доставки

Рейтинг найпопулярніших онлайн-магазинів Польщі

Будівельний супермаркет Castorama запускає власні пачкомати в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах