InPost запускає нову послугу: кілька замовлень в одній мультискринці

28 Квітня 2020
пачкомати інпост в польщі доставка

Пандемія коронавірусу і пов’язані з нею суворі карантинні обмеження, в тому числі на торгівлю, позитивно впливають на розвиток онлайн-шопінгу в Польщі. Оскільки покупці не можуть відвідати стаціонарний магазин, приміряти там необхідний одяг чи взуття і одразу ж придбати, людям доводиться купувати товари в інтернет-магазинах та чекати на доставку. Такий стан речей вигідний не лише онлайн-продавцям, але й поштовим операторам, у яких зростає кількість замовлень. Сучасні виклики вимагають сучасних рішень, і схоже деякі поштові компанії вже готові відповідати на ці виклики. 

Так, популярний оператор InPost, якому належить ціла мережа пачкоматів у Польщі, тестує нову послугу для своїх клієнтів. Відтепер декілька замовлень однієї особи надходитимуть в одну мультискриньку (multiskrytka), а не в кілька різних. 

Коли чекати на повноцінний запуск нової функції та як нею скористатись - читайте далі у нашій публікації.

послуги доставки інпост в польщі

Кілька замовлень одного клієнта надходитимуть в одну мультискриньку пачкомата InPost

Як пояснюють представники компанії InPost, нова послуга буде доступна для тих клієнтів, які одночасно замовили товари у різних відправників і ці товари одночасно надійшли до пачкомату. 

Замовлення, що надходитимуть до мультискриньки, ідентифікуватимуть за допомогою номера телефону одержувача. Щоб забрати кілька посилок воднораз, достатньо буде вказати всього один код. Про те, що ваші замовлення зберігаються саме в мультискринці, вас повідомлять за допомогою SMS та електронним листом. Згодом сповіщення також з’являться у мобільному додатку InPost Mobile. 

⇒ Покупки в Biedronka з доставкою додому. Мережа почала співпрацю з Glovo

Максимальна кількість посилок, які можуть вміститись у мультискринці, залежатиме від об’єму самих товарів, а також доступної у конкретному пачкоматі скриньки. 

“Ми запроваджуємо нову функцію, яка дозволить покращити та скоротити весь процес отримання відправлень. Завдяки новому і повністю безкоштовному рішенню наші клієнти не витрачатимуть свій дорогоцінний час, а зможуть забрати кілька замовлень за один раз. Більше не потрібно буде окремо відкривати кожну скриньку із замовленням - відтепер діятиме один код і одна скринька для багатьох доставок”, - прокоментував президент компанії  InPost Рафал Бжоска. 

“Потреба у пачкоматах постійно зростає - намагаємось використовувати можливості наших машин на кожному кроці. Поки що ми розпочинаємо тестування цієї послуги та маємо намір поступово збільшувати кількість пачкоматів, де буде діяти така функція”, - додав він. 

пачкомати inpost як користуватись

Як запевняють представники компанії InPost, послуга повноцінно запрацює по всій території Польщі вже в середині травня. Поки що функція “Мультискринька” доступна лише в кількох вибраних пачкоматах оператора.

⇒ Читайте також:

Укрпошта доставлятиме посилки з Польщі за посередництвом пачкоматів InPost

InPost запускає послугу доставки до пачкоматів у вихідні

Як вплине коронавірусна криза на вартість продуктів в Польщі в 2020 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах