Рейтинг найпопулярніших онлайн-магазинів Польщі

23 Вересня 2020
онлайн-магазини в польщі 2020

Онлайн-торгівля в Польщі розвивається вже багато років поспіль, але ще донедавна інтернет-магазини не вважались серйозним гравцем ринку. Лише коли в багатьох країнах Європи ввели суворі карантинні обмеження, і єдиним способом придбати більшість товарів став онлайн-шопінг, електронна комерція отримала шанс вийти у лідери ринку. І вона цим шансом скористалась. 

“Пандемія спричинила дуже стрімкий розвиток онлайн-торгівлі. Можна сказати, що за три місяці ми стрибнули на три роки наперед. Раніше лише декілька відомих торговельних мереж серйозно сприймали інтернет як канал збуту своїх товарів. В сучасних реаліях мати онлайн-магазин - це вже необхідність. Запланований вихід американської платформи Amazon на польський ринок безсумнівно спричинить подальший розвиток інтернет-шопінгу”, - вважає Агнєшка Гурніцка, президент дослідницької агенції Inquiry.

Пропонуємо вам ознайомитись із рейтингом ТОП-10 найпопулярніших польських інтернет-магазинів. Перелік на основі дослідження YouGov BrandIndex склала компанія Inquiry. Деякі з марок ділять між собою одні і ті ж місця, оскільки під час опитування однакова кількість споживачів вказали, що відвідують їх. 

⇒ Польський бізнес вимагає скасування заборони недільної торгівлі під час епідемії

закупи в польщі онлайн 2020

ТОП-10 найпопулярніших онлайн-магазинів у Польщі

Найпопулярнішим онлайн-сервісом торгівлі у Польщі вже давно вважається Allegro. Окрім нього, до рейтингу увійшли й інші відомі мережі, зокрема і два магазини побутової та комп’ютерної техніки, один магазин косметики, а також будівельний супермаркет. Більшість цих онлайн-платформ належать фірмам, які мають свої успішні стаціонарні точки продажу. Тож, розпочнемо наш рейтинг із останньої, сьомої позиції. 

7. Mediamarkt.pl - 4% клієнтів

Інтернет-магазин Media Markt працює паралельно зі стаціонарним супермаркетом. Він пропонує покупцям побутову та комп’ютерну техніку для дому чи офісу, зокрема і смартфони та фотокамери. Власник Mediamarkt.pl довгий час вів ще один інтернет-магазин під назвою Redcoon.pl, але навесні 2020 року він припинив своє існування.

купити побутову техніку в польщі 2020

7. Castorama.pl - 4% клієнтів

Замовляти будівельні товари та декор для дому через інтернет-магазин Касторами відтепер стало ще зручніше, адже нещодавно марка оголосила про встановлення власних пачкоматів у Польщі. Перший такого типу автомат для видачі онлайн-замовлень вже обладнали у варшавській Касторамі, що на вул. Популярній (ul. Popularna). Так звані “Кастомати” можуть вмістити чимало товарів, навіть великогабаритних. 

купити будівельні товари в польщі 2020

6. Zalando - 5% клієнтів

Німецька платформа Zalando - це єдиний в рейтингу інтернет-магазин, що спеціалізується на продажі одягу, взуття та аксесуарів. Zalando продає товари сотні відомих марок, а також надає покупцям можливість повернути придбані речі впродовж 100 днів після покупки. На початку жовтня платформа планує запустити продаж вживаного одягу. 

польські онлайн-магазини одягу

⇒ Українці стали значно менше витрачати в Польщі через коронакризу

6. Mediaexpert.pl - 5% клієнтів

Інтернет-магазин Media Expert - це найпопулярніша в Польщі платформа для продажу електроніки та побутової техніки. Пропонує доставку придбаних в мережі товарів до дому клієнта, або ж до стаціонарних магазинів Media Expert.

купити техніку з польщі 2020

5. Lidl-sklep.pl - 7% клієнтів

Інтернет-магазин популярної продуктової мережі Lidl є наймолодшим серед інших сервісів, що увійшли до рейтингу. Його запустили лише в квітні 2019 року та вже за 1,5 року роботи він вийшов на 5 місце в рейтингу. Lidl-sklep.pl не продає харчові продукти, але пропонує клієнтам побутові товари та одяг, які також можна придбати в стаціонарних магазинах Lidl. 

закупи онлайн в лідл польща

4. Empik.com - 9% клієнтів

Empik.com - це єдиний в нашому рейтингу сервіс, де можна придбати книжки, музику, фільми та комп’ютерні ігри. Онлайн-магазин також функціонує паралельно зі стаціонарним. На початку вересня Empik запровадив в Польщі безкоштовну доставку  замовлених товарів до пачкоматів.

популярні онлайн-магазини в польщі 2020

4. AliExpress - 9% клієнтів

AliExpress - це китайська платформа, що належить до групи Alibaba. Вона пропонує покупцям товари від тисячі різних продавців. Постачальники продукції, які користуються послугами AliExpress, - це переважно малі або середні фірми з Китаю. За останні кілька років сервіс став дуже популярним серед споживачів у Польщі. Його головним мінусом є те, що на доставку продуктів доводиться доволі довго чекати. Нагадаємо, майже рік тому польська мережа пачкоматів InPost домовилась про співпрацю із AliExpress.

доставка аліекспрес в польщу

3. Rossmann - 12% клієнтів

Найбільша мережа косметичних магазинів Rossmann, що налічує понад 1400 торгових точок по всій Польщі, має водночас найбільший в країні інтернет-магазин косметики. Через цей сервіс можна замовити товари додому або ж забрати їх в стаціонарному магазині. 

косметика з польщі 2020

2. Olx - 13% клієнтів

Olx - найбільша в Польщі онлайн-дошка оголошень, що належить до південноафриканської групи Naspers. Сервіс дає можливість розміщувати оголошення про продаж різних товарів та послуг. В минулому Olx діяв у Польщі під назвою Tablica.pl.

онлайн-шопінг в польщі 2020

1. Allegro - 53% клієнтів

Це найбільша платформа онлайн-торгівлі в Польщі, що має величезну перевагу над іншими сервісами - нею користуються більше половини опитаних споживачів. На початку свого існування Allegro було сервісом, де аукціони проводили приватні користувачі. Зараз свої товари через Allegro продає кількасот тисяч професійних виробників. Свої магазини там мають також найбільші світові марки. В рамках щомісячної передплати Allegro пропонує безкоштовну доставку. Незабаром компанія дебютує також на Варшавській фондовій біржі.

онлайн-шопінг на алегро в польщі 2020

⇒ Читайте також:

На яких товарах та продуктах можна найбільше заощадити в Польщі. Дослідження

Ціни на продукти в Польщі-2020: найдешевші та найдорожчі супермаркети

Biedronka змінює вартість і умови доставки з Glovo

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах