Бедронка запускає свій інтернет-магазин товарів для дому

01 Серпня 2022
інтернет-магазини в польщі з доставкою додому

Biedronka Home - таку робочу, а можливо й фінальну назву носитиме онлайн-магазин однієї з найбільших торговельних мереж у Польщі. В його асортименті не буде продуктів, які дисконт-мережа пропонує у співпраці зі сервісом доставки Glovo. Натомість, пропозиція товарів в онлайн-крамниці буде схожою до тієї, що діє під час тимчасових акцій в супермаркетах Biedronka.  

Як пише видання wiadomoscihandlowe.pl, інтернет-магазин Biedronka продаватиме промислові товари. Згідно з проектом веб-сайту, опублікованим на порталі spidersweb.pl, Biedronka Home пропонуватиме товари з 9 основних категорій: кухня, будинок і сад, електроніка, майстерня і автомобіль, спорт і хобі, здоров'я і краса, діти, культура і розваги, мода. Кожна категорія матиме свої відділи. Зокрема, в асортименті онлайн-магазину знайдемо кухонне обладнання та аксесуари, дрібну побутову техніку, косметичні вироби та багато іншого. 

До інтернет-магазину Biedronka Home вже додано майже 1000 товарів. Серед них є аксесуари власних брендів компанії Jeronimo Martins, зокрема Smukee, Hoffen, Seven For 7, Tom & Rose. Як повідомляє spidersweb.pl, хоча пропозиція здається великою, на даний момент у деяких категоріях все ще порожньо.

Biedronka Home вже налаштувала варіанти оплати та доставки інтернет-замовлень. Клієнти можуть розрахуватися за допомогою швидкого переказу, платіжною карткою або через систему BLIK. Також пропонується варіант відстрочки платежу. Доставка товару займе 2-3 дні. Доступна опція доставки до пачкомату. 

⇒ Читайте також:

Biedronka запустила новий мобільний додаток: найбільш корисні функції

Скільки коштує базовий продуктовий кошик у польських супермаркетах. Дослідження

Glovo доставлятиме продукти з Бедронки також у маленьких містах Польщі

Головне фото: 24tv.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах