Biedronka запустила новий мобільний додаток: найбільш корисні функції

30 Травня 2022
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

Популярна польська мережа дисконт-супермаркетів Biedronka запустила новий мобільний додаток. Постійним клієнтам мережі більше не доведеться носити з собою картку лояльності Moja Biedronka, а також шукати в магазині сканери цін. Потрусивши телефоном, покупець також зможе отримати персоналізовану знижку на певний товар. На додачу, мобільний додаток дозволяє користуватись платіжною системою Blik без отримання коду. Як стверджують журналісти видання businessinsider.com.pl, які вирішили протестувати застосунок, нова програма є значно більш функціональна, ніж попередня її версія. 

Кілька місяців тому Biedronka анонсувала запуск нового мобільного додатка для своїх клієнтів. Перша версія програми називалась Twoja Biedronka і була запущена наприкінці 2014 року. Вона дозволяла користувачеві переглянути список магазинів та акційні пропозиції, а також скласти список покупок. Часом також з’являлись рецепти страв.

Після року роботи програму оновили, але додаток так і не здійснив революцію в онлайн-шопінгу. Додаток використовувало мало осіб, до того ж він мав низький рейтинг. У Google Play 7,5 тисяч користувачів разом оцінили його роботу в 1,7 пунктів з 5. У Бедронки було чимало конкурентів, які в цьому плані залишили мережу далеко позаду. Отже, компанія вирішила приготувати абсолютно інше рішення.

Новий застосунок отримав більш лаконічну назву - тепер він називається просто Biedronka. Журналісти businessinsider.com.pl описали перший досвід використання програми. 

Карта Moja Biedronka в телефоні

Додаток Бедронка призначений як для мобільних пристроїв на базі Android, так і для систем iOS. Нові користувачі можуть ввійти, вказавши свою електронну адресу та номер телефону, після чого для них автоматично створюється картка Moja Biedronka. Тим, хто раніше вже мав цю картку, не потрібно створювати новий обліковий запис у додатку - достатньо просто вказати мобільний телефон. В обох випадках на вказаний номер приходить код підтвердження, який необхідно ввести на екрані. Цього достатньо, щоб почати користуватися програмою.

Застосунок має кілька нових фішок, які принесуть вам приємний користувацький досвід. Так, більше не потрібно носити з собою картку лояльності Moja Biedronka на закупи - вона автоматично закріплена за програмою. Щоб нею скористатися, достатньо натиснути на іконку Бедронки внизу сторінки та прикласти телефон до пристрою біля каси. 

⇒ ТОП-7 вигідних програм лояльності для клієнтів польських супермаркетів

мобільний додаток бедронка в польщі

Justyna Sobolak/Business Insider Polska

Можливість оплати Blik без коду

Додаток також дозволяє оплатити покупки за допомогою системи Blik без введення коду. Цю опцію можна активувати двома способами: або натиснувши значок Бедронки та активувавши картку Moja Biedronka, або вибравши пункт Więcej та натиснувши на Płatności Blik bez kodu. Далі мають з’явитись два варіанти: aktywuj teraz (активуй зараз) та aktywuj w sklepie (активуй в магазині). 

Історія трансакцій та персоналізовані акції

Що ще корисного приготували розробники? Наприклад, дуже зручний сканер цін. Він дозволяє перевірити вартість даного товару просто в додатку. Працює безперебійно і показує реальні ціни. Щоб дізнатися вартість товару, програма може попросити доступу до GPS, аби визначити розташування магазину.

Додаток також показує історію транзакцій, що зручно замінює чеки. Історія показує дату покупки, також відображається адреса магазину, а після натискання випадає повний список покупок з цінами та знижками. 

Biedronka не забула і про персоналізовані акції. Кожен користувач застосунку може потрусити свій телефон і отримати спеціальну пропозицію мінус 25 відсотків. Кожного дня діятиме інша пропозиція.

Новий додаток також пропонує можливість спільного доступу до облікового запису Moja Biedronka - поділитись ним можна максимум з двома особами. Для нових користувачів мережа розробила просту інструкцію з використання. Крім того, нова програма зберегла деякі функції попередньої версії, такі як пошук супермаркетів Бедронка або перегляд газеток з акціями.

⇒ Читайте також:

Lidl та Biedronka шукають сезонних працівників у свої супермаркети на польських курортах

Скільки коштує базовий продуктовий кошик у польських супермаркетах. Дослідження

Glovo доставлятиме продукти з Бедронки також у маленьких містах Польщі

Головне фото: wiadomoscihandlowe.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах