Glovo доставлятиме продукти з Бедронки також у маленьких містах Польщі

12 Травня 2022
доставка глово з супермаркетів бедронка

Після Варшави та інших великих мегаполісів мережа супермаркетів Biedronka у співпраці з сервісом Glovo вирішили запровадити доставку продуктів у туристичних осередках та невеликих містах Польщі. Так, з 11 травня покупки в Бедронці з доставкою додому стали доступними для мешканців ще 14 польських міст, пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

Цього разу до переліку населених пунктів, де діє доставка з онлайн-магазину Biedronka увійшли:

 • Закопане 
 • Колобжег
 • Новий Тарг
 • Забже
 • Любінь
 • Водзіслав-Шльонський
 • Рацибуж
 • Кендзежин-Козьле
 • Ястшембе-Здруй
 • Гнєзно
 • Каліш
 • Серадз
 • Пйотркув-Трибунальський
 • Белхатув

Онлайн-магазин Бедронки у мобільному додатку Glovo пропонує ті ж продукти за тими ж цінами, що і в стаціонарних магазинах мережі. Серед основних своїх переваг Biedronka і Glovo перераховують зручну доставку, якісну товарну пропозицію та привабливі ціни. Доставка продуктового кошика вартістю понад 250 злотих коштує всього 4,99 зл. Кур’єр обіцяє доставити продукти додому клієнта в межах години після замовлення. 

“Бедронка хоче бути ще ближчою до своїх клієнтів, тому в межах співпраці з Glovo ми розширюємо перелік магазинів, з яких буде доставка продуктів. Два роки тому ми почали діяти у великих містах, таких як Варшава чи Краків, але хочемо, щоб послуга онлайн-покупок та доставки додому охопила якомога більше територій нашої країни. Завдяки цьому наші клієнти можуть купувати продукти у найбільш зручний для себе спосіб”, - каже Каміла Фронцков’як-Янковскі, старша менеджерка у справа розвитку бізнесу е-торгівлі в мережі Бедронка. 

Нагадаємо, інтернет-магазин Biedronka діє з квітня 2020 року, відколи в країні розпочалась пандемія коронавірусу. Тоді клієнти позитивно оцінили можливість замовити продукти не виходячи з дому та не наражаючи себе на небезпеку під час покупок в стаціонарних магазинах. Досі послуга діяла у 49 містах Польщі, зокрема у всіх столицях воєводств. 

Крім того, з жовтня 2021 року в окремих містах Польщі працює сервіс q-commerce BIEK, який доставляє замовлені в Бедронці продукти впродовж 15-ти хвилин. BIEK вже відповідає за доставку понад 20% онлайн-замовлень мережі.

Варто додати, цьогоріч через онлайн-магазин Бедронки покупці найчастіше замовляли банани, свіже куряче філе, яйця від курей з вільного випасу, помідори, болгарський перець, свіжий лосось, масло, твердий сир та шинку. 

які супермаркети в польщі працюють по неділяхJakub Kamiński / East News

Biedronka, Lidl та інші мережі закриватимуть свої магазин у прикордонних воєводствах по неділях

Торгові мережі більше не відкриватимуть свої магазини у Підкарпатському та Люблінському воєводствах у неторгові неділі. Такою є їхня відповідь на інформацію від Міністерства родини та соціальної політики Польщі про те, що зараз в країні більше немає надзвичайної ситуації, пов’язаної із напливом українських біженців. 
Йдеться, зокрема, про магазини таких мереж, як Biedronka, Lidl, Kaufland та Stokrotka.

Як нагадує видання wiadomoscihandlowe.pl, після початку війни в Україні представники польської влади закликали відкривати магазини по неторгових неділях, щоб допомогти біженцям. Така можливість, хоч і не санкціонована законом, існувала в Підкарпатському та Люблінському воєводствах. За інформацією порталу, торгові мережі охоче скористалися цією можливістю. Так, у неділю працювали не тільки супермаркети поблизу пропускних пунктів через кордон з Україною чи при дорогах, але й ті, що розташовані далеко від популярних маршрутів. 

⇒ Читайте також:

Українські біженці у Польщі зможуть отримати 500 злотих на купівлю ліків

Biedronka заморожує ціни на популярні продукти до кінця червня

У Польщі бойкотують іноземні бренди, які залишились на російському ринку

Головне фото: biedronka.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах