Biedronka заморожує ціни на популярні продукти до кінця червня

12 Квітня 2022
акції та знижки в польських магазинах

Польська мережа дисконт-супермаркетів Biedronka зобов’язалась не піднімати вартість найбільш популярних серед покупців продуктів до кінця червня. Таким чином, у супермаркетах мережі по всій Польщі тимчасово “заморозять” ціни на близько 150 товарів, пише businessinsider.com.pl. Назву акції  “Антиінфляційний щит Бедронки” запозичили в урядової програми боротьби з інфляцією, яка почала діяти в Польщі з лютого 2022 року. Ця програма передбачає зниження на шість місяців ПДВ на базові продукти харчування, добриво та газ до 0.

“З 12 квітня стартує акція “Антиінфляційний щит Бедронки”, яка зобов'язує нас не піднімати ціни на найпопулярніші продукти до кінця червня 2022 року”, - йдеться у повідомленні прес-служби мережі.

В компанії гарантують, що на кількадесят свіжих продуктів, до складу яких входять овочі, фрукти, риба та м’ясо, у супермаркетах Бедронки будуть найнижчі ціни на ринку. Саме ці товари, що належать до категорії продуктів з дуже коротким терміном зберігання, як правило характеризуються постійним коливанням вартості.

Такі, а також всі інші продукти, на які поширюється акція “Антиінфляційний щит Бедронки”, будуть позначені спеціальною етикеткою. 

ціни на продукти в польських супермаркетах

Представники компанії також запевнили, якщо впродовж тижня клієнт знайде в магазині конкурента такий самий продукт, або ж у випадку товарів власної марки Бедронки, такий, який може зрівнятись з іншим за вагою, складом та поживною цінністю, і придбає його за нижчою регулярною ціною, то отримає від компанії відшкодування різниці у форматі електронного коду. 

“У наш список зі 150 найпопулярніших продуктів увійшли не лише товари першої необхідності, а й солодощі, за які я відповідаю. Для мене особисто важливо, що ми захищаємо домашній бюджет наших клієнтів у кожній сфері. Я рада, що в ці важкі часи ми дбаємо про те, щоб клієнти могли підсолодити непрості будні”, - заявляє Агата Май, відповідальна за категорію солодощів у мережі Бедронка.

Варто зазначити, у березні 2022 року щоденні покупки в польських супермаркетах були дорожчими на 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року. Про це йдеться у звіті “Індекс цін у роздрібних магазинах” компанії UCE Research. Зросли ціни на всі категорії продуктів, які проаналізували фахівці. На майже 54% подорожчали товари із вмістом жирів. На другому місці опинились сипучі продукти, а на третьому- м’ясо.

“Ріст цін на товари спричинить зниження рівня споживання. Це має тимчасово стабілізувати ціни, а у багатьох випадках навіть мінімально їх знизити. Хоча, я б не розраховував на будь-який спад у першому півріччі 2022 року. Більше того, я вважаю, що найгірший період ще попереду. Ціни будуть продовжувати рости і то у двоцифровому темпі. Особливо це стосується м’яса, молочних продуктів, овочів та фруктів. Часи дешевих продуктів залишились у минулому. Витрати на них будуть щоразу становити все більшу частку у домашньому бюджеті споживачів. А цьогорічні свята для поляків будуть одними з найдорожчих за останні роки”, - коментує ситуацію експерт Міхал Пайдак із Вищої банківської школи у Познані. 

На думку фахівця, значною мірою на ріст інфляції вплинула військова агресія росії проти України. Інша, не менш важлива причина, - це зростання цін на всю сировину та товари на світових біржах. Наприклад, пшениця подорожчала на 72%, кукурудза – на 34%, а рис – на 21%.

Нагадаємо, у першому кварталі цього року ціни на більшість категорій продуктів у Польщі зросли на кілька десятків відсотків.

⇒ Читайте також:

У Польщі бойкотують іноземні бренди, які залишились на російському ринку

Українці зможуть безкоштовно розмитнювати імпортні автомобілі, поки йде війна

Українські біженці в Польщі можуть отримати до 3100 злотих допомоги від ООН

Головне фото: monticello / Shutterstock

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах