Через постійні черги на «Ягодині» створять реверсну смугу

30 Січня 2017
черги на кордоні ягодин дорогуськ, камери на кордоні

Люди, які поспішають до Польщі на літак чи ділову зустріч, вже найближчим часом матимуть можливість максимально швидко перетнути польський кордон, оминувши черги. Саме для них на пропускному пункті Ягодин-Дорогуськ буде спеціально виділена окрема реверсна смуга, повідомляє volynpost.

Черги на кордоні з Польщею вже неодноразово ставали причиною запізнень чи невчасного прибуття в аеропорти чи на вокзали Польщі. Люди, для яких Польща не була кінцевою метою подорожі,  навіть маючи заброньовані чи куплені квитки, не могли передбачити ситуації на кордоні і часто потрапляли в кількагодинні черги, а потім банально не встигали на свій рейс. Те саме з бізнес-зустрічами – багато з них не відбулося через затримки на польському кордоні. Люди руйнували свої плани і втрачали час та гроші.

Саме тому, для подорожуючих у справах бізнесу, туризму в інші країни Європи, а також у інших справах, які не передбачають можливості очікування на польському кордоні, прикордонники вирішили зробити окрему реверсну смугу. Про такі наміри 27 січня, під час прес-конференції в Луцькому прикордонному загоні, заявив Микола Скарвінко, командир Луцького прикордонного загону. Детально обговорити питання створення реверсної смуги на митному переході Ягодин-Дорогуськ обіцяють вже 3 лютого під час ради оборони області.

Дату відкриття смуги не називають – все залежить від погодних умов, адже для запуску реверсної смуги потрібно окреслити її межі – нанести розмітку, а в подальшому встановити спеціальні парапети. Зробити це можна буде після закінчення заморозків і снігопадів. Нагадуємо, нещодавно на ПП Краківець-Корчова остаточно розділили черги для авто з українською та іноземною реєстрацією.

Щоб завжди бути в курсі ситуації з чергами на українсько-польському кордоні та мати можливість вибрати митний перехід для найшвидшого його перетину, дивіться камери-онлайн на нашому сайті. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах